Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 
 

Ora

Menyja

 Permbajtja
 Fillimi
 Forumi

 Muzika

 Chat
 Video
 Galeria
 Programe
 Lojra
 Tv Live
 SMS Falas 
 Horoskopi
 Love Test
 Dashuria
 Poezi
 Tutoriale
 Tekste Kėngėsh
 VIP News
 Albumi Fotografik
 Sporti
 Filma
 Shporta (Arkiva)
 Rreth anėtarit
 Antarėt
 Profili
 Mesazhet
 Grupet
 Kėrko
 Ndihmė
 Video Humor
 Stupcat 2008/1
 Stupcat 2008/2
 Stupcat 2008/3
 Bukuria
 Bukuroshet / 1
 Bukuroshet / 2
 Bukuroshet / 3
 Bukuroshet / 4
 Bukuroshet / 5
 Bukuroshet / 6
 Video Rasti
 Elvana Gjata
 Genta
  Zajmina
  Qiljeta
  Zanfina
 Vesa Luma
 Mirsa Kerceli
  Bleona Qereti
 Ndėgjo dhe Kėrko
 Ndėgjo muzikė
 Kėrko Mp3
 Admin Area
 Admin Login 
 Design by
 DrInI-89

 

Mp3 Shqip

Pershendetje keni nga une DRINI (Kliko Ketu)

Futu nė chat

By: DrInI

Voto kėtu rreth web-it...

Sa ju ka pelqyer Peja-Online.Tk ?
Aspak
Pak
I mire
Shume i mire
I shkelqyeshem
  
Faleminderit pėr votėn! 

By: DrInI

Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

Lajmet Flash

Moti nė Kosovė

Vizitorėt

Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Mire se erdhet ne Peja-Online. Kaloni qaste te kendshme me ne..!

Nėse nuk jeni tė regjistruar klikoni:
 
Kenge e re, kendon Besi-Bess!
Reper i ri shqiptar Besi-Bess,
nga i cili se shpejti pritet albumi i ri!
Me kete kenge pritet edhe pjesmarrja ne TOP FEST ne Tirane!
Anna Oxa i rikthehet muzikės pas 4 vjet heshtje
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 00:56 nga DrInI-89
[img(238px,212px)]data:image/jpeg;base64,/9j/4AAQSkZJRgABAQAAAQABAAD/2wBDAAkGBwgHBgkIBwgKCgkLDRYPDQwMDRsUFRAWIB0iIiAdHx8kKDQsJCYxJx8fLT0tMTU3Ojo6Iys/RD84QzQ5Ojf/2wBDAQoKCg0MDRoPDxo3JR8lNzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzc3Nzf/wAARCAC2AMwDASIAAhEBAxEB/8QAGwAAAAcBAAAAAAAAAAAAAAAAAAEDBAUGBwL/xABLEAABAwMBAwYICggFAwUAAAABAAIDBAURIQYSMQcTIkFRYRQycYGRk7PTFRczQlN0obLB0SM1Q1JzkrHwJCU0ZPGDo …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNĖ ME NOMINIME NĖ “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NĖNTĖ SOSH
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Icon_minitimeWed Aug 12 2009, 20:35 nga DrInI-89
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Beyonce

Janė shpallur tė nominuarit pėr shpėrblimet e sivjetme “MTV Video Music Awards”. Dy kėngėtare tė forta janė nė garė tė ngushtė me mė sė shumti nominime. Beyonce ėshtė nominuar nė nėntė kategori, pėrfshirė kėtu atė “Videoklipi mė i mirė i vitit”, pėr kėngėn "Single Ladies." Kundėrshtare nė garėn pėr ēmimin mė tė lartė e ka kėngėtaren e re, por shumė tė suksesshme, Lady Gaga, e cila gjithashtu ėshtė e nominuar nė nėntė kategori pėr hitin "Poker Face". Britney Spears shpreson ta pėrsėris suksesin e vitit tė …[/img(200,267):b43f]

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
JEHONA SOPI: “KAM TĖ DASHUR”
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Icon_minitimeWed Aug 12 2009, 20:32 nga DrInI-89
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Jehonaaa%20Sopi

Kėngėtarja Jehona Sopi ka treguar se ka tė dashur. Ajo kėtė e ka bėrė tė njohur nė njė intervistė dhėnė gazetės “Shekulli” nė Shqipėri. “Po, kam tė dashur, tani janė bėrė dy vjet qė jemi bashkė, shpresoj qė tė zgjasė pėrjetėsisht”, ka deklaruar Jehona duke iu pėrgjigjur pyetjes nėse pėr momentin ka pranė dikė tė dashur. E kontaktuar nėpėrmjet telefonit nga “Express”-i me qėllim pėr tė mėsuar diēka mė shumė pėr kėtė lidhje, Jehona nuk ka dashur tė shpalosė asgjė mė tepėr. “E tėra rreth jetės sime private ėshtė ajo qė …[/img(200,188):34d7]

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
ANGELINA JOLIE VIZITON IRAKUN
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Icon_minitimeWed Aug 12 2009, 20:27 nga DrInI-89
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Angjellina-gjoli

Aktorja hollivudiane, Angelina Jolie, vizitoi njė kamp tė refugjatėve nė Irak, si pjesė tė punės sė saj pėr organizatėn UNHCR. Jolie, e cila ėshtė njė ambasadore e vullnetit tė mirė, i bėri njė vizitė tė paplanifikuar kampin tė refugjatėve “Chikook”, i cili gjendet nė veri perėndim tė Bagdadit, ku ajo u takua me disa familje, tė cilat janė zhvendosur nga shtėpitė e tyre si pasojė e luftės nė vend. Chikook strehon mė shumė se 20.000 njerėz, shumica prej tyre gra dhe fėmijė. Kampi ka mungesė tė ujit tė pijshėm dhe nuk …[/img(200,155):f1ef]

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
ELVANA DO TĖ REALIZOJĖ NJĖ DUET ME MOTRĖN E SAJ, MIGENĖN
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Icon_minitimeWed Aug 12 2009, 20:24 nga DrInI-89
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk 240709ElvanaGjata

Kėngėtarja Elvana Gjata nė njė intervistė pėr emisionin “Express” ka deklaruar se ka nė plan prej kohėsh qė tė bėjė njė duet me motrėn e saj, Migenėn. Motra e Elvanės, sopranoja e njohur shqiptare, Migena, aktualisht ėshtė e angazhuar nė disa projekte tė rėndėsishme tė skenės operistike nė Gjermani. Elvana ka thėnė se njė duet tė tillė dhe kombinimi i dy zėrave, atij operistik dhe R’ n’ B, do tė mund rezultojė me njė kėngė tė bukur artistike. “Nė momentin e parė qė do tė gjejmė kohėn e pėrshtatshme, sė bashku me …[/img(200,327):3c5d]

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
BLERINA KASTRATI MERR DY ĒMIME NĖ FESTIVALIN “DUNAV STARS”
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Icon_minitimeWed Aug 12 2009, 20:22 nga DrInI-89
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk 240709blerina-kastrati

Kėngėtarja kosovare, Blerina Kastrati, ka fituar ēmimin e katėrt nė Festivalin Ndėrkombėtar tė Kėngėtarėve tė Rinj “Dunav Stars”, i cili ėshtė mbajtur nė Silistra tė Bullgarisė. Kastrati nė kėtė festival po ashtu ėshtė shpėrblyer me ēmimin e qytetit tė Silistrės, i cili i ėshtė ndarė nga kryetari i kėsaj komune bullgare. Nė skenėn e festivalit “Dunav Stars”, nė tė cilin pjesėmarrėsit kanė kėnduar “live”, kėngėtarja kosovare ėshtė ngjitur nė skenė me tri kėngė. Veē kėngės sė saj “Anonim”, ajo ka kėnduar “Valsi …[/img(200,120):e194]

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Leonora Jakupi do tė martohet?
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Icon_minitimeWed Jul 15 2009, 20:27 nga DrInI-89
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Leonora

Leonora Jakupi nė prag tė martesės, ky ėshtė artikulli i cili ėshtė duke qarkulluar kohėve tė fundit nėpėr ueb-faqe tė ndryshme. Mė saktė, ky artikull pėr herė tė parė ėshtė publikuar nė ueb-faqen nga Shqipėria ballkanweb.com. Mirėpo, kėngėtarja Jakupi e ka demantuar kėtė, duke pohuar se e gjitha ėshtė njė thashetheme e bėrė, sipas saj, pėr qėllime tė caktuara. Nėpėrmjet telefonit pėr “Peja-Online”, Leonora ka deklaruar: “Absolutisht s’ka asgjė tė vėrtetė. Thjesht janė thashetheme. Unė kam biseduar me pėrgjegjėsit tė cilėt e …[/img(200,316):7c20]

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Hilton pėrballet me gjykatėn
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Icon_minitimeWed Jul 15 2009, 20:25 nga DrInI-89
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Hiltoni_thuja_nudo

Paris Hilton po pėrballet me gjykatėn nė Miami. Trashėgimtarja e pasur akuzohet se nuk ka promovuar sa duhet filmin e saj pėr jetėn e studenteve mė 2006, tė quajtur “Pledge This”. Padia thotė se 28 vjeēarja Hilton nuk ka respektuar sa duhet kontratėn e saj pėr promovimin e DVD-sė sė filmit, duke kėrkuar kėshtu nga ajo dhe kompania e saj dėmshpėrblim prej mė shumė se 8 milionė dollarėsh. Ky film ishte dėmtim pėr arkat filmike, pasi qė ka arritur t’i fitojė vetėm 2.9 milionė dollarė nė mbarė botėn. Hilton thotė se …[/img(200,200):85ce]

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
emri.juaj@peja-online.tk
 
Radio Mpuq & Peja-Online

 
Pėr ēdo informatė na kontaktoni nė e-mail adresen:
 
Copyright www.Peja-Online.tk 2008
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin

SMS Falas

Dėrgo SMS falas!

Hyni ne Peja-Online Chat

Shkruani emrin ne
fushen Screen Name dhe hyni Login
 

Mesazhe te shpejta

30€ per 1 vit reklame ne Peja-Online
Kontaktoni: drini-89@hotmail.com

Qytetet

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prrallė me tupan

Emisionet e FunditValaMala Show Emisioni 103
 
 
ValaMala Show Emisioni 102 
 
ValaMala Show Emisioni 101
 

Familja Moderne

Familja Moderne
 
     TV: E diel, ora 20:10
     online e hėnė

Kafeneja Jonė

Kafeneja Jone
 
    TV: E hėnė, ora 20:15
    online e martė
Tema Fundit
» Shkelzen Jetishi - Xeni 2008
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Icon_minitimeSat Jan 15 2011, 23:19 nga monter

» Anna Oxa i rikthehet muzikės pas 4 vjet heshtje
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Icon_minitimeWed Aug 25 2010, 00:56 nga DrInI-89

» Shakira - Discography 12 Albums - ( 12 albuma nga Shakira )
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Icon_minitimeThu Aug 12 2010, 19:43 nga Lek

» Duli dhe rovena - Xhelozoj
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Icon_minitimeThu May 27 2010, 16:27 nga Lek

» Mihrije Braha & Naim Abazi - Rob i dashurisė 2008
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Icon_minitimeThu May 27 2010, 16:25 nga Lek

» Dashuri 3 vjeqare ne telefon
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Icon_minitimeMon May 17 2010, 16:31 nga dorontina

» JACKIE CHAN:Shanghai Knights 2003
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Icon_minitimeFri Dec 04 2009, 22:09 nga fati77

» LETRA DASHURIE
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Icon_minitimeTue Sep 29 2009, 23:52 nga mali

» dj master 2009 hit's
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Icon_minitimeFri Sep 25 2009, 20:01 nga djdardani

Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 125 mė Sat Dec 04 2010, 06:52
Statistikat
Forumi ka 669 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Adrian-Peja

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 4788 artikuj v 1596 temat
Top posters
DrInI-89
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_lcapwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Voting_barwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_rcap 
Baby Girl
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_lcapwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Voting_barwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_rcap 
bLooDy_PeYoN
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_lcapwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Voting_barwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_rcap 
GhoSt_MaSteR
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_lcapwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Voting_barwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_rcap 
bubulina
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_lcapwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Voting_barwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_rcap 
FaBi
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_lcapwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Voting_barwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_rcap 
pejonja
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_lcapwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Voting_barwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_rcap 
bessaa
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_lcapwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Voting_barwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_rcap 
gennti
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_lcapwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Voting_barwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_rcap 
GENTA
www.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_lcapwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Voting_barwww.Peja-Online.tk  ||> Vend takimi ynė - Peja-Online.tk Vote_rcap