Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff.



 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Dashuri 3 vjeqare ne telefon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Baby Girl
Admin
Admin
Baby Girl

Numri i postimeve : 868
Registration date : 03/04/2008

Dashuri 3 vjeqare ne telefon Empty
MesazhTitulli: Dashuri 3 vjeqare ne telefon   Dashuri 3 vjeqare ne telefon Icon_minitimeThu Jun 19 2008, 14:00

ne rrethin te ferizajt eshte nje rast ku, nje vajz nga \kosova e cila jeton ne gjermani tani,ka dasht me e thirr vllaun ne tel ne Kosov mirpo gjat thirrjes e ka ngatrru nr e tel edhe lajmrohet nje djal edhe pasi e kupton qe eshte gabim nr kerkon falje dhe e mbyll tel,mirpo nr e ketij e mban arsyja pse e mban eshte se gjat bisedes qe ka pas me tipin i ka lna mbres shum , mas nje kohe thirr prap ajo dhe prap ky tipi por tasht biseda vazhdon me gjat edhe kjo perseritet shum her , pasi sjan njoft mes veti kan fol vetem ne tel edhe ka kalu nje koh e gjat edhe jan dashuru mes telefonit kan kalu ni vit pa u njoft, edhe mas nje viti kan vendos me e vazhdu edhe dy vite ne tel pa u njoft nese shkon mir ne tel vitin e tret me u feju edhe mbasi jan mbush tri vite ka ardh ajo vajza tani ne ket pushim edhge jab feju per her te par jan taku ne aeroport dhe tasht jan te fejuar edhe jan shum te lumtur.
Kjo i ka ndodh nje shoku tim te afert
_________________
(`*•.ø(`*•.ø ø.•*“)ø.•*“)
.*(`**♥**.♥*“)*.
(ø.•*“(ø.•*“ `*•.ø)`*•.ø)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dorontina

dorontina

Numri i postimeve : 13
Registration date : 07/05/2010

Dashuri 3 vjeqare ne telefon Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri 3 vjeqare ne telefon   Dashuri 3 vjeqare ne telefon Icon_minitimeSun May 16 2010, 14:48

gjithqka mun me ndodh ndit sodita ama qishty ni qikes thales erdh me nejt folke me ni djal ne tele nuke di sakt sa vite ka fol a muj ajav ama tha permes teles jem njoftu hala sjemi pa veq folim kshty netele met than drejten si kam besu po i besova se gjithqka mundet me ndodh ama ni sen em erdh qudise me ni djal sit folsh ne net apo ku do thot a po dalim pim kafe kshty si thojsha kjo en tele po fol qysh usht emundur si se ka pa po qashty ish kan tash u fej me qat personkush ukan ajo permes tele u njoftu me nefund jan bashku >
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Dashuri 3 vjeqare ne telefon Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri 3 vjeqare ne telefon   Dashuri 3 vjeqare ne telefon Icon_minitimeSun May 16 2010, 20:07

kjo esht rast qe ka ndodhur shpesh her edhe nje shoqe e imja ka fol ne tel regullisht 5 vite mbas 5 vitev tipi vjen ne kosov takohen fejohen mbas nje kohe ja bon letrat dhe shkon ne gyrbet te tipi po qka ndodhi kur shkoj ajo atje ku shkoj tipi kishte grun dhe 3 femi kete e kishte mashtruar dhe e ka majtur 3 muaj me dhun familja pa ditur azgje kur folke ne tel me familje ajo i thojke se mir osht mir po kalon se tipi e kercenojke mbas 3 muaj nje familje i ndihmon qe ta braktis gyrbetin dhe te kthehet ne familje ajo tash jeton ne kosov po vujtjet qe i ka prejetuar kurqysh nuk mundet ti harron ja edhe keshtu ndodh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dorontina

dorontina

Numri i postimeve : 13
Registration date : 07/05/2010

Dashuri 3 vjeqare ne telefon Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri 3 vjeqare ne telefon   Dashuri 3 vjeqare ne telefon Icon_minitimeMon May 17 2010, 16:31


  1. popopo kjo mundet me ndodh edhe ka ndodh hehehehe ju pershendesssss tungiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content




Dashuri 3 vjeqare ne telefon Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri 3 vjeqare ne telefon   Dashuri 3 vjeqare ne telefon Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuri 3 vjeqare ne telefon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) SHOQĖRIA :: Dashuria :: Histori Dashurie-
Kėrce tek: