Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNĖ ME NOMINIME NĖ “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NĖNTĖ SOSH

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNĖ ME NOMINIME NĖ “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NĖNTĖ SOSH Empty
MesazhTitulli: BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNĖ ME NOMINIME NĖ “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NĖNTĖ SOSH   BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNĖ ME NOMINIME NĖ “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NĖNTĖ SOSH Icon_minitimeWed Aug 12 2009, 20:35

BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNĖ ME NOMINIME NĖ “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NĖNTĖ SOSH Beyonce

Janė shpallur tė nominuarit pėr shpėrblimet e sivjetme “MTV Video Music Awards”. Dy kėngėtare tė forta janė nė garė tė ngushtė me mė sė shumti nominime. Beyonce ėshtė nominuar nė nėntė kategori, pėrfshirė kėtu atė “Videoklipi mė i mirė i vitit”, pėr kėngėn "Single Ladies." Kundėrshtare nė garėn pėr ēmimin mė tė lartė e ka kėngėtaren e re, por shumė tė suksesshme, Lady Gaga, e cila gjithashtu ėshtė e nominuar nė nėntė kategori pėr hitin "Poker Face". Britney Spears shpreson ta pėrsėris suksesin e vitit tė kaluar kur i kishte fituar tri shpėrblime. Kėtė vit ajo ėshtė nominuar nė shtat kategori pėrfshirė kėtu kategorinė “Videoklipi mė i mirė i vitit” pėr klipin "Womanizer."

_________________
BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNĖ ME NOMINIME NĖ “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NĖNTĖ SOSH Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNĖ ME NOMINIME NĖ “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NĖNTĖ SOSH
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: