Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Leonora Jakupi do tė martohet?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Leonora Jakupi do tė martohet? Empty
MesazhTitulli: Leonora Jakupi do tė martohet?   Leonora Jakupi do tė martohet? Icon_minitimeWed Jul 15 2009, 20:27

Leonora Jakupi do tė martohet? Leonora

Leonora Jakupi nė prag tė martesės, ky ėshtė artikulli i cili ėshtė duke qarkulluar kohėve tė fundit nėpėr ueb-faqe tė ndryshme. Mė saktė, ky artikull pėr herė tė parė ėshtė publikuar nė ueb-faqen nga Shqipėria ballkanweb.com. Mirėpo, kėngėtarja Jakupi e ka demantuar kėtė, duke pohuar se e gjitha ėshtė njė thashetheme e bėrė, sipas saj, pėr qėllime tė caktuara. Nėpėrmjet telefonit pėr “Peja-Online”, Leonora ka deklaruar: “Absolutisht s’ka asgjė tė vėrtetė. Thjesht janė thashetheme. Unė kam biseduar me pėrgjegjėsit tė cilėt e kanė publikuar kėtė shkrim dhe ata mė kanė thėnė se ky lajm ėshtė sjell nga Kosova”. Kėngėtarja ka vlerėsuar se e gjithė kjo ėshtė bėrė pėr pėrfitime materiale, por duke mos saktėsuar asgjė. Nė artikullin e ueb-faqes ballkanweb.com pėr mė tepėr pėrmendet edhe emri i personit me tė cilin, sipas shkrimit, kėngėtarja Jakupi do tė martohet. Djaloshi fatlum me tė cilin do tė martohej Leonora, sipas shkrimit, ėshtė Shkumbin Noka nga produksioni “Pixels”.Edhe ky i fundit e ka mohuar kėtė shkrim. Ai ka thėnė pėr “Express” nėpėrmjet telefonit se tė gjitha kėto janė thashetheme tė kota dhe se nuk ka asgjė tė vėrtetė.

_________________
Leonora Jakupi do tė martohet? Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Leonora Jakupi do tė martohet?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: