Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 BLERINA KASTRATI MERR DY ĒMIME NĖ FESTIVALIN “DUNAV STARS”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

BLERINA KASTRATI MERR DY ĒMIME NĖ FESTIVALIN “DUNAV STARS” Empty
MesazhTitulli: BLERINA KASTRATI MERR DY ĒMIME NĖ FESTIVALIN “DUNAV STARS”   BLERINA KASTRATI MERR DY ĒMIME NĖ FESTIVALIN “DUNAV STARS” Icon_minitimeWed Aug 12 2009, 20:22

BLERINA KASTRATI MERR DY ĒMIME NĖ FESTIVALIN “DUNAV STARS” 240709blerina-kastrati

Kėngėtarja kosovare, Blerina Kastrati, ka fituar ēmimin e katėrt nė Festivalin Ndėrkombėtar tė Kėngėtarėve tė Rinj “Dunav Stars”, i cili ėshtė mbajtur nė Silistra tė Bullgarisė. Kastrati nė kėtė festival po ashtu ėshtė shpėrblyer me ēmimin e qytetit tė Silistrės, i cili i ėshtė ndarė nga kryetari i kėsaj komune bullgare. Nė skenėn e festivalit “Dunav Stars”, nė tė cilin pjesėmarrėsit kanė kėnduar “live”, kėngėtarja kosovare ėshtė ngjitur nė skenė me tri kėngė. Veē kėngės sė saj “Anonim”, ajo ka kėnduar “Valsi i lumturisė” dhe “Son of a preacher man”. Kastrati ėshtė radhitur nė mesin e fituesve pas Bullgarisė, tė cilės i kanė takuar dy vendet e para dhe Gjermanisė qė ėshtė radhitur nė vendin e tretė. “Ka qenė nder i madh pėr mua, sidomos tė kthehem si fituese e dy ēmimeve. Besoj se ua kam ndritur fytyrėn shqiptarėve”, ka thėnė Kastrati pėr tė pėrditshmen “Koha Ditore”.

_________________
BLERINA KASTRATI MERR DY ĒMIME NĖ FESTIVALIN “DUNAV STARS” Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
BLERINA KASTRATI MERR DY ĒMIME NĖ FESTIVALIN “DUNAV STARS”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: