Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 JEHONA SOPI: “KAM TĖ DASHUR”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

JEHONA SOPI: “KAM TĖ DASHUR” Empty
MesazhTitulli: JEHONA SOPI: “KAM TĖ DASHUR”   JEHONA SOPI: “KAM TĖ DASHUR” Icon_minitimeWed Aug 12 2009, 20:32

JEHONA SOPI: “KAM TĖ DASHUR” Jehonaaa%20Sopi

Kėngėtarja Jehona Sopi ka treguar se ka tė dashur. Ajo kėtė e ka bėrė tė njohur nė njė intervistė dhėnė gazetės “Shekulli” nė Shqipėri. “Po, kam tė dashur, tani janė bėrė dy vjet qė jemi bashkė, shpresoj qė tė zgjasė pėrjetėsisht”, ka deklaruar Jehona duke iu pėrgjigjur pyetjes nėse pėr momentin ka pranė dikė tė dashur. E kontaktuar nėpėrmjet telefonit nga “Express”-i me qėllim pėr tė mėsuar diēka mė shumė pėr kėtė lidhje, Jehona nuk ka dashur tė shpalosė asgjė mė tepėr. “E tėra rreth jetės sime private ėshtė ajo qė kam thėnė nė atė intervistė”, ka thėnė Jehona. Nė intervistėn dhėnė gazetės “Shekulli”, e pyetur si do tė reagonte po ta tradhtonte bashkėshorti, ajo ėshtė pėrgjigjur: “Nuk e kam pėrjetuar asnjėherė, ėshtė situatė e panjohur pėr mua, nuk e di se si do tė kisha reaguar, shpresoj tė mos e pėrjetoj kurrė”. Nė anėn tjetėr, e pyetur nėse si njė person publik do tė pozonte nudo pėr ndonjė revistė, nė shkėmbim tė njė shumė tė madhe parash, Jehona ėshtė pėrgjigjur shkurt:” Jo, nuk do tė pranoja”. Tutje, Sopi ka treguar se momentalisht ėshtė pėrqendruar nė studimin e psikologjisė, pasi ėshtė nė prag tė pėrfundimit tė studimeve. Ndėrsa, duke folur pėr pamjen e saj, kėngėtarja ka pohuar se po mundohet t’i japė pėrparėsi pėrshtatshmėrisė. “Mundohem t’i jap ngjyrė kreativitetit tim varėsisht nga konditat qė paraqiten, duke mos i ikur asnjėherė shijes sime personale”, ėshtė shprehur ajo. Jehona Sopi nė njė tė ardhme tė afėrt pritet qė tė realizojė njė kėngė dhe videoklip tė ri. Sė fundi, kėngėtarja Sopi me kėngėn “Bashkė a do tė plakemi” ishte pjesėmarrėse nė festivalin “Top Fest”, ku fitoi ēmimin “Best female”. Kėngėtarja Jehona Sopi njihet pėr hite tė shumta, si: “Kriza”, “I fundit fat”, “Thuaje”, “Fustani i bardh”, “Pėrvjetori”, “Borxh mė ke”, “Marramendja” dhe tė tjera.

_________________
JEHONA SOPI: “KAM TĖ DASHUR” Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
JEHONA SOPI: “KAM TĖ DASHUR”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: