Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

ø.·“Æ) RREGULLORE & KĖSHILLA

 
Asnjė mesazh i ri

Rregullat

Lexoni rregullat para se tė postoni! Faleminderit pėr mirėkuptim!
11Sun Feb 03 2008, 23:56
DrInI-89 Rregullat e forumit!

ø.·“Æ) SHOQĖRIA

 
Asnjė mesazh i ri

Prezantoni veten nė forum

Para se tė prezantoheni ju lutem lexojeni kėtė! 
36135Wed Jan 26 2011, 07:03
diell TEME
Asnjė mesazh i ri

Tema tė lira

Kėtu mund tė postoni dhe pėgjigjeni temave te ndryshme!

Nėn forume: Chit-Chat

1331548Sat Aug 28 2010, 19:55
DrInI-89 Chit-Chat
Asnjė mesazh i ri

Dashuria

Ēdo gjė mbi dashurinė dhe vetėm dashurinė..

Nėn forume: Histori Dashurie

88305Sat May 21 2011, 05:36
diell NESE I/E DASHURA/I JUAJ DO TE ISHTE VIP?
Asnjė mesazh i ri

Poezi

Poezitė e juaja, ato qė i keni nė zemėr, ato tė cilat zėnė vend nė zemrėn tuaj.... Tė gjitha i shėnoni kėtu!
25287Sat May 08 2010, 20:28
Anonymous Tradhėtia

ø.·“Æ) KOMPJUTER DHE INTERNET

 
Asnjė mesazh i ri

Msn & Yahoo

Gjithėqka rreth MSN Messenger, Hotmail, Yahoo, Netmeeting, MSN Groups etj., postoni kėtu!
4076Sat Jan 09 2010, 16:03
Eki A esht Online ai qė ta ka bo block ?
Asnjė mesazh i ri

Programe

Ēdo program qė mendoni se ia vlenė tė postohet, postojeni kėtu!

Nėn forume: Programe pėr design

286335Sat Jan 09 2010, 18:30
Eki StyleXp 3 (2008)
Asnjė mesazh i ri

Tutoriale & Mėsime

Tutorilale tė ndryshme pėr Windows, PC, Scripta, Operation Systeme etj..
76142Sun Jan 10 2010, 17:52
DrInI-89 Tuto : Theje Tinasoft!

ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA

 
Asnjė mesazh i ri

Video 100%

All by: Drini
4346Thu Sep 18 2008, 14:25
DrInI-89 [Muzike]Adelina Ismajli - Trimit tim
Asnjė mesazh i ri

Muzika nėpėr Botė

Ēdo gjė pėrreth muzikės: Shkarkime, Postime, Lajme, Bisedime etj..

Nėn forume: Download Mp3 & Bisedime & Info

8191Sat Jan 15 2011, 23:19
monter Shkelzen Jetishi - Xeni   2008
Asnjė mesazh i ri

Tekste kėngėsh

Kėtu mund tė shkruani tė gjitha tekstet e kėngėve qė dėshironi! Mundėsisht postoni nė bazė tė shkronjės sė parė tė kėngėtarit/es.

Nėn forume: Tekste Shqip & Tekste ne gjuhe te huaj

103103Fri Jul 18 2008, 23:38
DrInI-89 Enrique Iglesias - Ring my bells
Asnjė mesazh i ri

V.I.P. News

Kėtu postoni ato tema qe kanė tė bėjnė me VIP-at dhe te rejat nga ata. Kujdes: Kėto tema transmetohen nė faqen e parė tė webit! Tė drejtė pėr tė postuar kan vetėm Moderatorėt!
195197Wed Aug 25 2010, 00:56
DrInI-89 Anna Oxa i rikthehet muzikės pas 4 vjet heshtje
Asnjė mesazh i ri

Historia shqipėtare

Diskutoni mbi historinė tonė duke sjell fakte historike nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.
1420Fri Feb 22 2008, 17:11
bLooDy_PeYoN Historia e letersisė kombetare
Asnjė mesazh i ri

Moda shqipėtare

Ekstravagante dhe e heshtur bredh nėpėr shoqėrinė tonė mania e veshjeve tė fundit. Mendime dhe opinione mbi modėn shqiptare, si po ecėn ajo nė vendin tonė?
3384Sun Jun 22 2008, 18:30
Baby Girl 24 ditė – 20 kg tė humbura
Asnjė mesazh i ri

Sporti dhe sportdashėsit

Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithėsi mbi sportin dhe sportistet nga vendi dhe bota.
1238Sat Apr 04 2009, 19:38
rebel tba Kush ka me fitu Ligen e Kampionve ??
Asnjė mesazh i ri

Televizioni dhe Kinematografia ( Filma )

Kėtu mund tė postoni filmat mė te rinjė dhe mė tė pelqyer nga ju, si dhe pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj.

Nėn forume: Filma & DvD 2007/2008

111115Sat Jun 04 2011, 04:29
emjuesej 2008-Gezuar Me Dea Giga Show Me Besim Dinen
Asnjė mesazh i ri

Mobil

Ēdo gjė rreth telefonisė mobile!
1212Wed Jun 18 2008, 20:19
GhoSt_MaSteR Si tė fotografohet me celular?

ø.·“Æ) FEJA

 
Asnjė mesazh i ri

Besimtarėt Musliman

Besimtarėt myslimanė ne kėtė forum mund tė diskutojnė me njėri tjetrin per mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.
2426Fri Jul 11 2008, 12:18
bLooDy_PeYoN 99 Emrat e All-llahut
Asnjė mesazh i ri

Besimtarėt Katolik

Besimtarėt katolik ne kėtė forum mund tė diskutojnė me njėri tjetrin per mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.
33Tue Feb 19 2008, 12:59
bLooDy_PeYoN Lutjet Themelore

ø.·“Æ) SHKENCA

 
Asnjė mesazh i ri

Studentėt Shqiptarė

Studentė shqiptarė nga e gjithe Bota nė kėtė rubrik mund tė kontaktoni pėr t'u njohur, pėr tė diskutuar rreth studimeve dhe pėr tė ndihmuar njėri-tjetrin.
11Sat Jan 12 2008, 14:53
DrInI-89 Sa jeni tė kenaqur me sjelljen e Profesorėve?
Asnjė mesazh i ri

Tė rejat nga Shkenca

Zhvillimi i shkencės dhe Teknologjisė.
2526Sat Mar 29 2008, 10:33
bLooDy_PeYoN Vetura me krahė - AirCar
Asnjė mesazh i ri

Filozofi-Psikologji-Sociologji

Filozofi, Psikologji, Sociologji.
54188Sun Jun 22 2008, 18:44
Baby Girl Si ta permiresojme jeten,50 menyra qe besoj dote ju ndihmojn
Asnjė mesazh i ri

Mjekėsia

Mjekėsia dhe Shėndeti
4242Sun Jun 22 2008, 19:01
Baby Girl Zbulohet vaksina kundėr kancerit tė gjirit

ø.·“Æ) ARGĖTIM DHE ZBAVITJE

 
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe Urime

Uroni ditėlindjet, festat, fejesat...
937Mon May 09 2011, 14:54
vali_peja Pershendetje per Pejonen
Asnjė mesazh i ri

Barcoleta

Tė qeshim sė bashku...
1455Wed Apr 22 2009, 17:59
Eki Shkon polici n dyqan:
Asnjė mesazh i ri

Thashetheme

Kush foli ēka foli pėr kėnd ?
14Wed Dec 31 2008, 00:47
DrInI-89 Qka mendoni.....?
Asnjė mesazh i ri

Lojra

Lojra argetuese, luani lojra nga ato elektronike e deri tek lojrat mendore... All by: Drini
5455Sun Mar 29 2009, 13:05
muki Commandos: Strike Force
Asnjė mesazh i ri

Enigmatike

Zbuloni enigma te ndryshme!
35Wed Jan 06 2010, 23:06
bendii PLOTĖSO FJALINĖ
Asnjė mesazh i ri

Albumi Fotografik

Postoni dhe shikoni fotografi tė ndryshme nga trojet shqiptare dhe nga gjithė bota.
30703Thu Nov 27 2008, 21:04
DrInI-89 iluzioni optik
Asnjė mesazh i ri

Tema tė ndryshme

Rubrikė pėr tema qė nuk gjejnė vend nė pjesėt tjera tė forumit.
22Tue Jan 15 2008, 12:22
FaBi Hakerėt kinezė hyjnė nė sistemin kompjuterik tė Pentagonit
Asnjė mesazh i ri

Bisedoni nė gjuhėt e huaja

Bisedoni nė gjuhėn tuaj tė preferuar. Pos gjuhės sllave mund tė bisedoni nė tė gjitha gjuhėt tjera.
217Sat Feb 28 2009, 14:13
pejonja Deutsch Sprechen

ø.·“Æ) I LIRUAR PREJ CENZURĖS

 
Asnjė mesazh i ri

Pa cenzurė

Pėr shkak tė postimeve tė pa cenzuruara nė kėtė rubrikė, kėshillohet qė vizitorėt tė jenė mbi moshėn 18-vjeēare. Ju lutemi pėr mirėkuptim!
1129Mon May 17 2010, 16:51
dorontina KU JU PELQEN TE JU PUTH PARTNERI???

ø.·“Æ) PEJA-ONLINE CHAT

 
Asnjė mesazh i ri

Chati dhe Chatuesit

Flisni kėtu rreth chatit edhe chatuesve..!
14Fri Aug 13 2010, 00:15
arb_abi Sa ėshtė rekordi qė keni ndejt n`chat? Hiq pa u quu...?

ø.·“Æ) ZONA ADMINISTRATIVE

 
Asnjė mesazh i ri

Rreth forumit

Vlerėsimet dhe lavdėrimet na kėnaqin, kritikat na ndihmojnė tė ecim para! Gjithėqka mbi forumin, kėrkesa, ankesa, sqarime, pyetje...
22Tue Jan 01 2008, 04:36
DrInI-89 Per te gjithe!
Asnjė mesazh i ri

Shporta ( Arkiva )

Kėtu gjenden temat e vjetėruara, temat e postuara nga dy herė, temat e mbyllura... etj..
2347Tue Sep 08 2009, 00:38
DrInI-89 Ja qon dikujt ne MSN, aj kur te klikon aty i qelet CD-Romi
Asnjė mesazh i ri


Radio Mpuq & Peja-Online
 


00
www.Peja-Online.tk   ||>  Vend takimi ynė Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 4788 artikuj
Forumi ka 669 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Adrian-Peja
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 125 mė Sat Dec 04 2010, 06:52

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Ernest (53)
Legjenda : [ Administratoret ][ -> Web Master <- ][ Administratorėt ][ Moderatorėt ][ VIP ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur