Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 ELVANA DO TĖ REALIZOJĖ NJĖ DUET ME MOTRĖN E SAJ, MIGENĖN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

ELVANA DO TĖ REALIZOJĖ NJĖ DUET ME MOTRĖN E SAJ, MIGENĖN Empty
MesazhTitulli: ELVANA DO TĖ REALIZOJĖ NJĖ DUET ME MOTRĖN E SAJ, MIGENĖN   ELVANA DO TĖ REALIZOJĖ NJĖ DUET ME MOTRĖN E SAJ, MIGENĖN Icon_minitimeWed Aug 12 2009, 20:24

ELVANA DO TĖ REALIZOJĖ NJĖ DUET ME MOTRĖN E SAJ, MIGENĖN 240709ElvanaGjata

Kėngėtarja Elvana Gjata nė njė intervistė pėr emisionin “Express” ka deklaruar se ka nė plan prej kohėsh qė tė bėjė njė duet me motrėn e saj, Migenėn. Motra e Elvanės, sopranoja e njohur shqiptare, Migena, aktualisht ėshtė e angazhuar nė disa projekte tė rėndėsishme tė skenės operistike nė Gjermani. Elvana ka thėnė se njė duet tė tillė dhe kombinimi i dy zėrave, atij operistik dhe R’ n’ B, do tė mund rezultojė me njė kėngė tė bukur artistike. “Nė momentin e parė qė do tė gjejmė kohėn e pėrshtatshme, sė bashku me Migenėn do tė realizojmė njė kėngė pėr publikun shqiptar”, ka pėrfunduar Elvana. Kohėve tė fundit Gjata ka realizuar videoprojektin “Hitech” nė bashkėpunim me produksionin kosovar “Entermedia”.

_________________
ELVANA DO TĖ REALIZOJĖ NJĖ DUET ME MOTRĖN E SAJ, MIGENĖN Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
ELVANA DO TĖ REALIZOJĖ NJĖ DUET ME MOTRĖN E SAJ, MIGENĖN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: