Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Enrique Iglesias - Ring my bells

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Enrique Iglesias - Ring my bells Empty
MesazhTitulli: Enrique Iglesias - Ring my bells   Enrique Iglesias - Ring my bells Icon_minitimeFri Jul 18 2008, 23:38

Ring my bell, ring my bells..
Ring my bell, ring my bells..
Ring my bell, ring my bells..
Ring my bell, ring my bells..

Sometimes you love it,
Sometimes you don't
Sometimes you need it then you
don't, then you let go..

Sometimes we rush it,
Sometimes we fall
It doesn't matter baby we can
take it real slow..

'Cause the way that we touch is
something that we can't deny,
And the way that you move oh,
you make me feel alive
Now come on

Ring my bell, ring my bells..
Ring my bell, ring my bells..

You try to hide it,
I know you do
When all you really want is
me to come and get you
You move in closer,
I feel you breathe
It's like the world just disappears
when you around me, oh

'Cause the way that we touch
is something that we can't
deny, oh yeah
And the way that you move, oh
you make me feel alive
So come on

Ring my bell, ring my bells..
Ring my bell, ring my bells..
Ring my bell, ring my bells..
Ring my bell, ring my bells..

I say you want,I say you need
I can tell by your face you love
the way it turns me on
I say you want, I say you need
I will do what it takes, I
would never do you wrong

'Cause the way that we love is
something that we can't fight,
oh no
I just can't get enough, oh
you make me feel alive
So come on

Ring my bell, ring my bells..
Ring my bell, ring my bells..

I say you want, I say you need
(Ring my bell, ring my bells)
(I can tell by the your looking at me )
(Ring my bell, ring my bells)
(I turn you on )
( Ring my bell, ring my bells)


Ring my bell, ring my bells..
Ring my bell, ring my bells..
I say you want I say you need
(Ring my bell, ring my bells)
(If you got what it takes we
don't have to wait)
(Let's get it on..)
(Ring my bell, ring my bells)
Get it on !


Ring my bell, ring my bells..
Ring my bell, ring my bells..


_________________
Enrique Iglesias - Ring my bells Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Enrique Iglesias - Ring my bells
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste ne gjuhe te huaj-
Kėrce tek: