Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Video 100%

All by: Drini
4346Thu Sep 18 2008, 14:25
DrInI-89 [Muzike]Adelina Ismajli - Trimit tim
Asnjė mesazh i ri

Muzika nėpėr Botė

Ēdo gjė pėrreth muzikės: Shkarkime, Postime, Lajme, Bisedime etj..

Nėn forume: Download Mp3 & Bisedime & Info

8191Sat Jan 15 2011, 23:19
monter Shkelzen Jetishi - Xeni   2008
Asnjė mesazh i ri

Tekste kėngėsh

Kėtu mund tė shkruani tė gjitha tekstet e kėngėve qė dėshironi! Mundėsisht postoni nė bazė tė shkronjės sė parė tė kėngėtarit/es.

Nėn forume: Tekste Shqip & Tekste ne gjuhe te huaj

103103Fri Jul 18 2008, 23:38
DrInI-89 Enrique Iglesias - Ring my bells
Asnjė mesazh i ri

V.I.P. News

Kėtu postoni ato tema qe kanė tė bėjnė me VIP-at dhe te rejat nga ata. Kujdes: Kėto tema transmetohen nė faqen e parė tė webit! Tė drejtė pėr tė postuar kan vetėm Moderatorėt!
195197Wed Aug 25 2010, 00:56
DrInI-89 Anna Oxa i rikthehet muzikės pas 4 vjet heshtje
Asnjė mesazh i ri

Historia shqipėtare

Diskutoni mbi historinė tonė duke sjell fakte historike nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.
1420Fri Feb 22 2008, 17:11
bLooDy_PeYoN Historia e letersisė kombetare
Asnjė mesazh i ri

Moda shqipėtare

Ekstravagante dhe e heshtur bredh nėpėr shoqėrinė tonė mania e veshjeve tė fundit. Mendime dhe opinione mbi modėn shqiptare, si po ecėn ajo nė vendin tonė?
3384Sun Jun 22 2008, 18:30
Baby Girl 24 ditė – 20 kg tė humbura
Asnjė mesazh i ri

Sporti dhe sportdashėsit

Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithėsi mbi sportin dhe sportistet nga vendi dhe bota.
1238Sat Apr 04 2009, 19:38
rebel tba Kush ka me fitu Ligen e Kampionve ??
Asnjė mesazh i ri

Televizioni dhe Kinematografia ( Filma )

Kėtu mund tė postoni filmat mė te rinjė dhe mė tė pelqyer nga ju, si dhe pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj.

Nėn forume: Filma & DvD 2007/2008

111115Sat Jun 04 2011, 04:29
emjuesej 2008-Gezuar Me Dea Giga Show Me Besim Dinen
Asnjė mesazh i ri

Mobil

Ēdo gjė rreth telefonisė mobile!
1212Wed Jun 18 2008, 20:19
GhoSt_MaSteR Si tė fotografohet me celular?
ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur