Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

ø.·“Æ) KOMPJUTER DHE INTERNET

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Msn & Yahoo

Gjithėqka rreth MSN Messenger, Hotmail, Yahoo, Netmeeting, MSN Groups etj., postoni kėtu!
4076Sat Jan 09 2010, 16:03
Eki A esht Online ai qė ta ka bo block ?
Asnjė mesazh i ri

Programe

Ēdo program qė mendoni se ia vlenė tė postohet, postojeni kėtu!

Nėn forume: Programe pėr design

286335Sat Jan 09 2010, 18:30
Eki StyleXp 3 (2008)
Asnjė mesazh i ri

Tutoriale & Mėsime

Tutorilale tė ndryshme pėr Windows, PC, Scripta, Operation Systeme etj..
76142Sun Jan 10 2010, 17:52
DrInI-89 Tuto : Theje Tinasoft!
ø.·“Æ) KOMPJUTER DHE INTERNET Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur