Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

ø.·“Æ) ARGĖTIM DHE ZBAVITJE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėrshėndetje dhe Urime

Uroni ditėlindjet, festat, fejesat...
937Mon May 09 2011, 14:54
vali_peja Pershendetje per Pejonen
Asnjė mesazh i ri

Barcoleta

Tė qeshim sė bashku...
1455Wed Apr 22 2009, 17:59
Eki Shkon polici n dyqan:
Asnjė mesazh i ri

Thashetheme

Kush foli ēka foli pėr kėnd ?
14Wed Dec 31 2008, 00:47
DrInI-89 Qka mendoni.....?
Asnjė mesazh i ri

Lojra

Lojra argetuese, luani lojra nga ato elektronike e deri tek lojrat mendore... All by: Drini
5455Sun Mar 29 2009, 13:05
muki Commandos: Strike Force
Asnjė mesazh i ri

Enigmatike

Zbuloni enigma te ndryshme!
35Wed Jan 06 2010, 23:06
bendii PLOTĖSO FJALINĖ
Asnjė mesazh i ri

Albumi Fotografik

Postoni dhe shikoni fotografi tė ndryshme nga trojet shqiptare dhe nga gjithė bota.
30703Thu Nov 27 2008, 21:04
DrInI-89 iluzioni optik
Asnjė mesazh i ri

Tema tė ndryshme

Rubrikė pėr tema qė nuk gjejnė vend nė pjesėt tjera tė forumit.
22Tue Jan 15 2008, 12:22
FaBi Hakerėt kinezė hyjnė nė sistemin kompjuterik tė Pentagonit
Asnjė mesazh i ri

Bisedoni nė gjuhėt e huaja

Bisedoni nė gjuhėn tuaj tė preferuar. Pos gjuhės sllave mund tė bisedoni nė tė gjitha gjuhėt tjera.
217Sat Feb 28 2009, 14:13
pejonja Deutsch Sprechen
ø.·“Æ) ARGĖTIM DHE ZBAVITJE Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur