Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Rregullat e forumit!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Rregullat e forumit! Empty
MesazhTitulli: Rregullat e forumit!   Rregullat e forumit! Icon_minitimeSun Feb 03 2008, 23:56

RREGULLAT E FORUMIT


1) Postimet duhet tė bėhen nė forumet pėrkatėse. Anėtarėt janė tė lutur tė shikojnė pėrshkrimet qė ofrojnė forumet para se tė postojnė. Anėtarėt qė nė vazhdimėsi bėjnė tė kundėrtėn do tė paralajmėrohen.

2) Lusim anėtarėt pėr temat qė ata i postojnė tė mos jenė tė postuara mė parė, si dhe temat qė i postojnė t'i provojnė nė PC-en e tyre, nė mėnyrė qė tė jenė tė sigurta.

3) Anėtarėt duhet tė postojnė nė njė mėnyrė qė tė kenė respekt pėr anėtarėt e tjerė. Abusim ose gjuhė e papranueshme nė ē'do menyėr nė drejtim tė anėtarėve ėshtė totalisht e papranueshme, dhe kjo do t'ju ēojė deri nė marrjen e njė paralajmėrimi.

4) Anėtarėt duhet tė mos harrojnė se forumi ėshtė i karakterit serioz. Postime tė materialeve pornografike ose tekste, imazhe dhe linke ofensive nuk do tė tolerohen nė asnjė mėnyrė, dhe do tė ju ēojė deri nė njė paralajmėrim.

5) Reklamime tė faqeve, apo spam nėpėr nėnshkrime nuk lejohen dhe nėnshkrimi do t'ju fshihet, duke marrė edhe lajmerim pėr kėtė!

6) Ky forum ka tre (3) paralajmėrime pėr anėtarėt, nė qoftė se merni paralajmėrimin e 4-tert ju do tė merrni BAN nga administratori, ku nuk t'iu lejohet hyrja ne forum.

7) Nė qoftė se ju mendoni se kėto paralajmėrime janė tė paqėndrueshme, ju jeni mė se tė mirėpritur tė kontaktoni njė Admin, vendimi i tyre ėshtė pėrfundimtar.

8 ) Ē'do atempt(tentim) pėr t'u futur nė forum kur ju keni njė BAN tė pėrkohshėm duke u ri-regjistruar me njė emėr tjetėr qė nuk ėshtė nė ban list ose ndrrimi i IP per ti shpėtuar IP Ban ose ndėrrim te emailit pėr t'i shpėtuar E-mail BAN, do tė ēojė nė BAN pėrgjithmonė. Kėtu pėrfshihet edhe postimi si anonim.

9) Nese keni ndonje koment mund te kontaktoni ndonje prej Adminave.

10) BAN pėrgjithmonė jepet vetėm kur ne nuk na jepet asnje mundėsi tjetėr pėrveēėse kjo, dhe konsultim me anetarė do tė bėhėt para se tė merret vendimi.

11) Gjithashtu, anėtarėt nuk lejohen tė ndryshojnė kahjen e temave (me qellim)

12) Nėse iu kryen punė p.sh. programi i postuar nė forum, nuk keni nevojė t'i falenderoheni autorit tė asaj teme, nėse deshironi tė faleminderoni autorin, atėhere dėrgojini atij mesazh privat (PM), ne te kunderten, nese nuk ju kryen pun programi apo nuk funksionon mund te pergjigjeni ne temė!

13) Pėr ē'do problem mund tė kontaktoni nė adresėn info@peja-online.tk


14) Kėto rregulla qe sherbejne per mirembajtjen e forumit do te zbatohen me rreptėsi dhe pa hezitim.

15) Kur deshiron qe te reklamosh WebSiten tende duhet te kesh 25 postime, pastaj administratori do te lejojė reklamen tuaj nė forumin tonė!


Shpresoj qė do ti rrespektoni rregullat dhe tė kalojmė sa mė mirė sė bashku!

Me respekt: Stafi i Peja-Online.Tk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Rregullat e forumit!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) RREGULLORE & KĖSHILLA :: Rregullat-
Kėrce tek: