Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Rovena Stefa & Erion Korini - Per nje te puthur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Rovena Stefa & Erion Korini - Per nje te puthur Empty
MesazhTitulli: Rovena Stefa & Erion Korini - Per nje te puthur   Rovena Stefa & Erion Korini - Per nje te puthur Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:57

(Rovena)

Unė hap dritaren nė mėngjes
ti pret pėrjashta dhe mė sheh
mos ri o djalė kaq shumė nė djell
tė poqi vapa po tė djeg

(Erjoni)

Do tė pres shiun qė tė bjerė
dhe tė mė shuaj se po vdes
mė quajnė horr por unė pėr ty,
pėr ty po vuaj unė tani

(Ref1 Ena & Eri)

Do tė shkoj nė fund tė
Botės tė harrohem,
nuk dua mė moj zemėr
tė dashurohem...(2x

(Ena)

Kush tė ka thėnė se mė pėlqen
mendja e mendur tė gėnjen,
i dehur je edhe sherrxhi
vazhdo e lagu ti nė shi

(Eri)

Ah! kur tė pashė
pėr herė tė parė
mu duke shumė e bukur ti
se do tė hyja nė varr
pėr njė tė puthur unė tani...

(Ref2 Eri & Ena)

S'ėshtė e thėnė qė tė tė dua
tė mė duash...
jo mos u lodh moj zemėr
se do tė vuash...(2x)

(Ref 1 Eri & Ena) (5x)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Rovena Stefa & Erion Korini - Per nje te puthur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: R-
Kėrce tek: