Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Rovena Stefa - Dua te jetoj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Rovena Stefa - Dua te jetoj Empty
MesazhTitulli: Rovena Stefa - Dua te jetoj   Rovena Stefa - Dua te jetoj Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:53

Sa i thellė lumi i jetės
por neve nuk ndan
Sa e gjatė nata qenka
nė shpirtrat tanė.

Nėna ime mė thotė
mė thote tė shkoj
Dhe diku nėpėr botė
unė tė shkoj.
Dhe diku nėpėr botė
unė tė shkoj.

Vendi im jo nuk dua
jo jo ty tė lė pas
Shpresėn time dhe ėndrrat
jo s'dua qė t'i vras.

-2 herė-
Sepse vjen prap njė ditė
e kuptoj, ikėn jeta
dhe nuk kam mė une jo
ē'tė kujtoj

(refren)
Mos mė thuaj nėnė tė shkoj
dua vetėm kėtu tė rri
dua jetėn time ta jetoj
dhe ta mbush me lumturi
---------- (2 herė)

Vendi im jo nuk dua
jo jo ty tė lė pas
Shpresėn time dhe ėndrrat
jo s'dua qė t'i vras.

-2 herė-
Sepse vjen prap njė ditė
e kuptoj, ikėn jeta
dhe nuk kam mė une jo
ē'tė kujtoj

(Refreni)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Rovena Stefa - Dua te jetoj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: R-
Kėrce tek: