Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Rovena Stefa - Si ja ben pa mua

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Rovena Stefa - Si ja ben pa mua Empty
MesazhTitulli: Rovena Stefa - Si ja ben pa mua   Rovena Stefa - Si ja ben pa mua Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:57

Si ja bėn ti zemėr, pa mua
Kush tė thot ty, sa tė dua
Kush ti puth dy syt, e buzėt e tua
Si ja bėn ti zemėr pa mua

Eja se do te venitėm
Jo nuk jam fėmi tė habitem
Nuk mė gėnjejn, jo fjalėt e tua
Dua qė tė un tė kthehesh
Zemrėn time ti at kesh

Dua tė zbuloj se si je ti, se si puth ti
Dua tė mė falėsh dashurin
(2X)

Si ja bėn ti zemėr, pa mua
Kush tė thot ty, sa tė dua
Kush ti puth dy syt, e buzėt e tua
Si ja bėn ti zemėr pa mua

Eja se do te venitėm
Jo nuk jam fėmi tė habitem
Nuk mė gėnjejn, jo fjalėt e tua
Dua qė tė un tė kthehesh
Zemrėn time ti at kesh

Dua tė zbuloj se si je ti, se si puth ti
Dua tė mė falėsh dashurin
(4X)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Rovena Stefa - Si ja ben pa mua
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: R-
Kėrce tek: