Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Rovena Stefa - Bie debore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Rovena Stefa - Bie debore Empty
MesazhTitulli: Rovena Stefa - Bie debore   Rovena Stefa - Bie debore Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:52

Vetėm pėr ty jetoj
Tė shoh njė ēast dhe mendoj
Nuk dua tė mė shohin
tė flasin keq pėr mua
tė thonė se unė tė adhuroj
Jeta jote ėshtė e imja
Po pėr ty unė jam e huaj
dhe pse me shpirt tė dashuroj

Refreni
Bie dėborė, bie dėborė
Nė jetėn time
Bie dėborė

Njė tjetėr ke nė krah
Ti je gėzimi i saj
Tė gjithė me tė tė shohin
Tė gjithė flasin pėr mua
E dinė qė unė tė adhuroj
Jeta jote ėshtė e imja
Po pėr ty unė jam e huaj
dhe pse me shpirt tė dashuroj

Refreni
(2 herė)

Njė tjetėr ke nė krah
Ti je gėzimi i saj
Tė gjithė me tė tė shohin
Tė gjithė flasin pėr mua
E dinė qė unė tė adhuroj
Jeta jote ėshtė e imja
Po pėr ty unė jam e huaj
dhe pse me shpirt tė dashuroj

Refreni
(3 herė)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Rovena Stefa - Bie debore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: R-
Kėrce tek: