Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Rovena Stefa - Vetem ti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Rovena Stefa - Vetem ti Empty
MesazhTitulli: Rovena Stefa - Vetem ti   Rovena Stefa - Vetem ti Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:59

E shkurtėr jeta ėsht, pse vonon
Eja nė zemrėn time, eja pėr gjithmon
Tė mė mundosh e di, ti e ke zakon
Si njė fėmi ti mė torturon

Jo mė gjat nuk mund tė duroj, tė duroj
Po nuk erdhe ti do t’harroj, tė harroj
(2X)

Mė thuaj ti tė dua, eja vetėm ti
Bėj tė ndjehem grua, eja vetėm ti
Tė mė mundosh e di, ti e ke zakon
Si njė fėmi ti mė torturon

Jo mė gjat nuk mund tė duroj, tė duroj
Po nuk erdhe ti do t’harroj, tė harroj
(8X)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Rovena Stefa - Vetem ti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: R-
Kėrce tek: