Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Rovena Stefa - Ti je larg

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Rovena Stefa - Ti je larg Empty
MesazhTitulli: Rovena Stefa - Ti je larg   Rovena Stefa - Ti je larg Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:58

Sa herė bie nate
Vjen mė ledhaton
Mė ngjan sikur jam nė ėndėrr
dhe dikush mė zgjon
Por kur sytė i hap
E shoh qė ti je larg
Krahėt i zgjas drejt teje
Dua hihen qė ta kap
(2here)

Nė netėt e mia
Jetė do ngrohtėsia
Puthja e fundit qė mė dhe
Lamtumira qė mė the

(perseritet nga fillimi)

Nė netėt e mia
Jetė di ngrohtėsia
Puthja e fundit qė mė dhe
Lamtumira qė mė the
(2 herė)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Rovena Stefa - Ti je larg
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: R-
Kėrce tek: