Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff.



 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Latest discussions

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Shkelzen Jetishi - Xeni 2008


S & SH1GhoSt_MaSteR5044Sat Jan 15 2011, 23:19
monter Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Anna Oxa i rikthehet muzikės pas 4 vjet heshtje


V.I.P. News0DrInI-89929Wed Aug 25 2010, 00:56
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Shakira - Discography 12 Albums - ( 12 albuma nga Shakira )


Muzikė e Huaj2DrInI-89781Thu Aug 12 2010, 19:43
Lek Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Duli dhe rovena - Xhelozoj


D & DH1DrInI-89881Thu May 27 2010, 16:27
Lek Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Mihrije Braha & Naim Abazi - Rob i dashurisė 2008


M1DrInI-891218Thu May 27 2010, 16:25
Lek Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Dashuri 3 vjeqare ne telefon


Histori Dashurie3Baby Girl1239Mon May 17 2010, 16:31
dorontina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  JACKIE CHAN:Shanghai Knights 2003


Filma1DrInI-891295Fri Dec 04 2009, 22:09
fati77 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  LETRA DASHURIE


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4 ]
Histori Dashurie75Baby Girl9999Tue Sep 29 2009, 23:52
mali Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  dj master 2009 hit's


Muzikė e Huaj0djdardani703Fri Sep 25 2009, 20:01
djdardani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNĖ ME NOMINIME NĖ “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NĖNTĖ SOSH


V.I.P. News0DrInI-89842Wed Aug 12 2009, 20:35
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  JEHONA SOPI: “KAM TĖ DASHUR”


V.I.P. News0DrInI-891005Wed Aug 12 2009, 20:32
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  ANGELINA JOLIE VIZITON IRAKUN


V.I.P. News0DrInI-89787Wed Aug 12 2009, 20:27
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  ELVANA DO TĖ REALIZOJĖ NJĖ DUET ME MOTRĖN E SAJ, MIGENĖN


V.I.P. News0DrInI-89749Wed Aug 12 2009, 20:24
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  BLERINA KASTRATI MERR DY ĒMIME NĖ FESTIVALIN “DUNAV STARS”


V.I.P. News0DrInI-89877Wed Aug 12 2009, 20:22
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Leonora Jakupi do tė martohet?


V.I.P. News0DrInI-893013Wed Jul 15 2009, 20:27
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Hilton pėrballet me gjykatėn


V.I.P. News0DrInI-89893Wed Jul 15 2009, 20:25
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Fatos Kryeziu nė Belgjikė pėr rolin nė filmin “Dosja K”


V.I.P. News0DrInI-891173Wed Jul 15 2009, 20:22
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  ZANFINA ISMAILI SĖ SHPEJTI ME KĖNGĖ DHE VIDEOKLIP TĖ RI


V.I.P. News0DrInI-89501Wed Jul 15 2009, 20:21
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Armiqtė e lėkurės sė bukur


V.I.P. News0Eki427Sun May 24 2009, 15:02
Eki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Jennifer Aniston nė lidhje me Gerard Butler?


V.I.P. News0DrInI-89410Mon Apr 20 2009, 00:25
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Rihanna e pėrqendruar nė tė ardhmen


V.I.P. News0DrInI-89437Mon Apr 20 2009, 00:23
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Leona Lewis, 1 milion paund per nje feste ditelindjeje


V.I.P. News0DrInI-89417Mon Apr 20 2009, 00:21
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Mariah Carey: Dua tė bėhem aktore


V.I.P. News0DrInI-89467Mon Apr 20 2009, 00:10
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  "INTERVISTĖ" Zajmina flet pėr kėngėn e re, por jo pėr tė dashurin


V.I.P. News0DrInI-89845Sat Apr 18 2009, 14:56
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  "INTERVISTĖ" Dafina qė po thur kurorėn e lavdisė!


V.I.P. News0DrInI-89584Sat Apr 18 2009, 14:53
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Mbahet Java e modės nė Kosovė


V.I.P. News0DrInI-891087Sat Apr 18 2009, 14:50
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Oksana Pochepa, dashuria e re e Mel Gibson


V.I.P. News0DrInI-89390Sat Apr 18 2009, 14:05
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Eminem: Muzika mė shpėtoi nga droga


V.I.P. News0DrInI-89407Sat Apr 18 2009, 13:59
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Harry Poter seria e re del nė korrik


V.I.P. News0DrInI-89527Sat Apr 18 2009, 13:57
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Britney Spears me videoklip tė ri


V.I.P. News0DrInI-89399Sun Mar 29 2009, 04:07
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Agnesa Vuthaj thotė se ėshtė afėr dashurisė


V.I.P. News0DrInI-89513Sun Mar 29 2009, 04:06
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Barton ndėrron serialin


V.I.P. News0DrInI-89418Sun Mar 15 2009, 00:31
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Dueti i Rihanna dhe Brown "gėnjeshtėr"


V.I.P. News0DrInI-89391Sun Mar 15 2009, 00:29
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  “Brezovica” ia thyen hundėn Dafina Zeqirit


V.I.P. News0DrInI-891363Sun Feb 01 2009, 17:36
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  J-Lo: Martesa ime nuk ėshtė nė krizė


V.I.P. News0DrInI-89525Sun Feb 01 2009, 17:17
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Teuta Kurti gati pėr videoklip tė ri


V.I.P. News0DrInI-89850Sun Feb 01 2009, 17:03
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Eliza Dushku, e zhveshur nė filmin e ri The Alphabet Killer


V.I.P. News0DrInI-89737Sun Jan 04 2009, 23:37
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Leonora Jakupi, kėngėtarja mė e bukur kosovare


V.I.P. News0DrInI-89520Sun Jan 04 2009, 23:27
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Genta nuk arrin tė realizoj pėr kėtė vit videoklipin e ...


V.I.P. News0DrInI-89595Sun Jan 04 2009, 23:23
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Kejsi Tola pėrfaqėson Shqipėrinė nė “Eurosong 2009”


V.I.P. News0DrInI-89485Sun Jan 04 2009, 23:20
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Shitet koleksioni mė i madh i fotografive tė ikonės hollivud


V.I.P. News0DrInI-89604Sat Dec 27 2008, 21:38
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  FoxNews zgjodhi Demi Moore-in si femrėn mė seksi nė botė


V.I.P. News0DrInI-89420Sat Dec 27 2008, 21:34
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Albėrie Hadėrgjonaj i kėndon Ibrahim Rugovės


V.I.P. News0DrInI-89470Sat Dec 27 2008, 21:31
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Toni Braxton: “Kisha frikė se mos vuaja nga kanceri nė gji”


V.I.P. News0DrInI-89910Sat Dec 13 2008, 12:53
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Pamela Anderson njė nėnė e devotshme


V.I.P. News0DrInI-89445Sat Dec 13 2008, 12:50
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Xuxi, gati pėr rikthim nė skenėn muzikore


V.I.P. News0DrInI-89389Sat Dec 13 2008, 12:49
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Jonida Maliqi sė shpejti publikon videoklipin e kėngės “Njėr


V.I.P. News0DrInI-89426Sat Dec 13 2008, 12:43
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Ngatėrresat nė mes tė kėngėtareve Katy Perry dhe Lily Allen


V.I.P. News0DrInI-89396Sat Dec 13 2008, 12:41
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Diellza Kolgeci gjatė fundjavės nė Zvicėr


V.I.P. News0DrInI-891085Tue Dec 09 2008, 21:20
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Empty

  Pirro Ēako nė pėrgatitje tė albumit tė ri


V.I.P. News0DrInI-89456Tue Dec 09 2008, 21:13
DrInI-89 Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kėrce tek: