Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Rovena Stefa - Me ben magji

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Rovena Stefa - Me ben magji Empty
MesazhTitulli: Rovena Stefa - Me ben magji   Rovena Stefa - Me ben magji Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:55

Na na na na na na na na
Na na na na na na na na ....

Fjalėt e tua, syte e tu tė shkruar
ma moren mendjen, mė kanė robėruar
Ah, kjo ėshte ēudi, djalo ti mė bėn
djalo ti mė bėn magji.

Puthjet e tua sa shumė mi ka ėnda
hapi ti krahet mė ler tė futem brenda
Ah, kjo ėshte ēudi, djalo ti mė bėn
djalo ti mė bėn magji.

Hapi krahėt veē njė ēast
ndjenjės tėnde t'i flas
do ta bėj tė kėndojė
mua tė mė doje

-Refreni-
Djalo ti mė bėn magji
ditė e natė mėndoj pėr ty
por tė fshten unė do ta mėsoj
unė do tė robėroj.
- - -

Na na na na na na na na
Na na na na na na na na ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Rovena Stefa - Me ben magji
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: R-
Kėrce tek: