Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Rovena Stefa - Kthehu ti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Rovena Stefa - Kthehu ti Empty
MesazhTitulli: Rovena Stefa - Kthehu ti   Rovena Stefa - Kthehu ti Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:55

Vetėm dėshpėrim dhe dhimbje nė ktė jet
Ktu nė syt e mi ti sonte do tė gjesh
Dhe gjith dashurin, qė ti lot e bėre
Brėnda zemrės sime do ta gjesh

Kthehu ti pran meje
Kthehu ti
Dhe nėse smė do,
Largohu prap
Jam kaq shum e dėshpėruar
Sepse ti mė ke munguar
Si njė thik nė zemėr un tė mbaj
Jam kaq shum e dėshpėruar
Sepse ti mė kė munguar
Si njė thik nė zemėr un tė mbaj
Kthehu ti pran meje
Kthehu ti

Me koken tė ulur vetėm unė shėtis
Nė shtėpin e zbrazur nėpėr errėsirė
Dhe ndjej hijen tėnde, dhe hapat e tua
Mu nė zemrėn time si njė gur

Kthehu ti pran meje
Kthehu ti
Dhe nėse smė do,
Largohu prap
Jam kaq shum e dėshpėruar
Sepse ti mė ke munguar
Si njė thik nė zemėr un tė mbaj
Jam kaq shum e dėshpėruar
Sepse ti mė kė munguar
Si njė thik nė zemėr un tė mbaj
Kthehu ti pran meje
Kthehu ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Rovena Stefa - Kthehu ti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: R-
Kėrce tek: