Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Rovena Stefa - Eja te vallzojm

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Rovena Stefa - Eja te vallzojm Empty
MesazhTitulli: Rovena Stefa - Eja te vallzojm   Rovena Stefa - Eja te vallzojm Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:54

Sa shum tė dua, ti je pėr mua
Veē ti (veē ti)
Kur tė kam afėr, pse mė djeg trupi
Se di,
Eja ti dhe mė pran
Te kėrcejm tė dy der von
Te jetojm sot natėn ton

Eja sonte tė vallzojm
Po mė djeg nė zemėr kjo dashuria
Eja sot ėsht nata jon
Eja meri djal puthjet e mia
(2X)

Sa shum tė dua, ti je pėr mua
Veē ti (veē ti)
Kur tė kam afėr, pse mė djeg trupi
Se di,
Eja ti dhe mė pran
Te kėrcejm tė dy der von
Te jetojm sot natėn ton

Eja sonte tė vallzojm
Po mė djeg nė zemėr kjo dashuria
Eja sont ėsht nata jon
Eja meri djal puthjet e mia
(4X)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Rovena Stefa - Eja te vallzojm
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: R-
Kėrce tek: