Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Elita 5 - Si Merlyn Monroe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Elita 5 - Si Merlyn Monroe Empty
MesazhTitulli: Elita 5 - Si Merlyn Monroe   Elita 5 - Si Merlyn Monroe Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:47

Kėndoj pėr ty se je ėngjėll
Mendoj se je qėnia mė e ėmbėl
Se tė pelqen t'pėrkulet bota
Kur ti nuk vlen as sa fjalėt e kota

(refren)
Merlin Monro tė duket ty vetvetja
Merlin Monro janė gratė e verteta
Merlin Monro ooooo
------------

Mos krahaso yll veteveten
Nuk je princeshė por je shtrigė e vjetėr
Vajzat si ty aspak si dua
Si therė nė sy janė ato pėr mua

(Refreni)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Elita 5 - Si Merlyn Monroe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: E-
Kėrce tek: