Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Elita 5 - Nora

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Elita 5 - Nora Empty
MesazhTitulli: Elita 5 - Nora   Elita 5 - Nora Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:44

Mos mė pyet t'lutem
shoku im i shtrenjtė
ē'mė ka ndodhur mua
s'mund ta marr me mend

Vjen nė shitore
mė tha nėna vetė
mos mė zvarris kot
por mė ler tė qetė

(refreni)
------------------------
A ty tė marrtė
djalli moj Nora
zemrėn time t'zjarrtė
e shkrive si bora
------------------------

S'di ē'ka tė bėj
shoku im i shtrenjtė
Nora lozonjare
mi ka marrur mend

Mė nė fund vendosa
kėngė ti kėndoj
duke pasur shpresė
se do t'mė dashurojė

(Refreni)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Elita 5 - Nora
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: E-
Kėrce tek: