Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Elita 5 - Erresira

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Elita 5 - Erresira Empty
MesazhTitulli: Elita 5 - Erresira   Elita 5 - Erresira Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:43

Rri i lagur nė kėt' shi
I vetmuar nė errėsirė
E i kujtoj ata sy
Qė dikur ishin tė mi

(refren)
Mua terri mė kaptoi
Edhe shpirtin ma rrafshoi
Ajo veten se kuptoi
Dhe pėr mua jo s'mendoi
----------------- (2 herė)

Jeta ime morri fund
Dhe e di se s'kam vdek' un
A thua dikush do t'vajtojė
Kur t'vij dita tė m'kujtojnė

(Refreni 4 herė)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Elita 5 - Erresira
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: E-
Kėrce tek: