Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Elita 5 - Fol vetem fol

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Elita 5 - Fol vetem fol Empty
MesazhTitulli: Elita 5 - Fol vetem fol   Elita 5 - Fol vetem fol Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:41

Fol, fol vetėm fol
Fol, fol vetėm fol

Nga ankthet e rreme po vdesim ngadalė
Gjithēka qė na duhet ėshtė shndėrruar nė fjalė
Jemi bėrė tė gjithė mjeshtėr tė fjalimit
Do ti nxjerrim veshėt jashtė pėrdorimit
Me fjalė ne gjejmė zgjidhje ideale
Ēėshtjen do ta bėjmė internacionale

(refren)
Fol, fol vetėm fol
...........................
Te gjithė bėrtasin
Askush nuk dėgjon
--------------- (2 herė)

Nėpėr kafene do ti gjesh pa frikė
Ēaj e tym duhani dhe boll politikė
Jemi bėrė tė gjithė mjeshtėr tė fjalimit
Do ti nxjerrim veshėt jashtė pėrdorimit
Me fjalė ne gjejmė zgjidhje ideale
Ēėshtjen do ta bėjmė internacionale

(Refreni)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Elita 5 - Fol vetem fol
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: E-
Kėrce tek: