Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Elita 5 - Dua te vdes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Elita 5 - Dua te vdes Empty
MesazhTitulli: Elita 5 - Dua te vdes   Elita 5 - Dua te vdes Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:41

Dua tė vdes
Dhe pse jam i ri

Ndoshta kur do tė dėgjosh
Do tė qash dhe ti
(pėrsėritet)

(refren)
Por dije se kam vdek'
Dhe zemra mu bo hi
Dhe s'mendoj
Mė pėr ty
-------------------------

Ndoshta do tė gėzohesh
Se nga unė do tė lirohesh

Ndoshta do tė qash
Se nga unė do te ndahesh
(pėrsėritet)

(refreni)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Elita 5 - Dua te vdes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: E-
Kėrce tek: