Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Elita 5 - Pendimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Elita 5 - Pendimi Empty
MesazhTitulli: Elita 5 - Pendimi   Elita 5 - Pendimi Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:44

(strofa pėrsėritėse)

Se tregova unė dashurinė
Tani shpirti po m'vajton
Zemra ime shumė e mėrzitur
Vazhdimisht ty po t'kėrkon

(refren)
Mė kujtohen ēastet tona
Qė s'bashku ne i ndamė
Edhe lumturinė
Qė ne tė dy e pamė
---------------------

Sė ashtu unė mendova
Nuk e di as vetė
Tani kur mendoj pėr ty
Pendohem me t'vėrtetė

(Refreni)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Elita 5 - Pendimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: E-
Kėrce tek: