Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Elita 5 - Shiu vetem ty te lag

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Elita 5 - Shiu vetem ty te lag Empty
MesazhTitulli: Elita 5 - Shiu vetem ty te lag   Elita 5 - Shiu vetem ty te lag Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:46

Nė mes tė natės erdhe
ėndėrrat mi prishe ti
pėr mua ishe e vdekur
e humbur nė gjithėsi...

Mė ler tė qetė tė lutem
gjumin ti mos ma prish
qelqi njėherė thyhet
nuk ngjitet sėrish....

Dėgjoje pikėllimin
qė shpirtin ma copėton
qė bie bashkė me shiun
sytė m'i mjegullon....

Ti s'vjen…
koha ėshtė ndaluar
unė qaj pėr ty
retė qajnė pėr ne
Ti s'vjen…
koha ėshtė ndaluar
unė qaj pėr ty
retė qajnė pėr ne

Nė qiellin e harruar
mė yjet nuk rrinė
kujtimi yt i zbehur
tretet nėpėr shi....

Ti s'vjen…
koha ėshtė ndaluar
unė qaj pėr ty
retė qajnė pėr ne
Ti s'vjen…
koha ėshtė ndaluar
unė qaj pėr ty
retė qajnė pėr ne

Ti s'vjen...
koha ėshtė ndaluar.....
unė qaj pėr ty....

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Elita 5 - Shiu vetem ty te lag
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: E-
Kėrce tek: