Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Elita 5 - Sajzeza

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Elita 5 - Sajzeza Empty
MesazhTitulli: Elita 5 - Sajzeza   Elita 5 - Sajzeza Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:45

(vargje pėrsėritėse)

Sajzezo o moj sajlaro
O si na e dogje mėhallėn o
Nuk e dogja unė se jam delije, o
E dogji q'ai djalė me alltije, o
Sajzezo o moj sajlaro
O si na e dogje katundin, o
Nuk e dogja unė se jam qibare, o
E dogji q'ai djalė me cigare, o
Sajzezo o moj si flutur, o
Hajde ma jep fjalėn moj e bukur, o
Fjalėn s'un ta jap djalo, fjalėn s'un ta jap
Jam shumė e re djalo prit tė rritem pak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Elita 5 - Sajzeza
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: E-
Kėrce tek: