Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Gentiana Ismajli - Nuk Je Per Asnje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Gentiana Ismajli - Nuk Je Per Asnje Empty
MesazhTitulli: Gentiana Ismajli - Nuk Je Per Asnje   Gentiana Ismajli - Nuk Je Per Asnje Icon_minitimeSun Jan 13 2008, 13:59

Nuk ėshtė mė sikur perpara kur mė puthje pėr q’do natė
Teper vone e kam kuptuar se njė tjetėr e ke pas

Nuk ėshtė mė sikur me parė

Ref.
Nuk je pėr asnjė
E po shkon me dy
Ajo qe tė njeh s’kalon me ty

Nuk je pėr asnjė
S’je pėr aventur
Ajo qė tė njenė nuk tė don mė kurr

Ndoshta ėndėrr e ke pasur tė jetosh si ne harrem
Qe dikujt t’ja lendon zemren
Kjo pėr ty nuk osht problem

Nuk ėshtė mė sikur me parė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gentiana Ismajli - Nuk Je Per Asnje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: G-
Kėrce tek: