Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Mariah Carey: Dua tė bėhem aktore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Mariah Carey: Dua tė bėhem aktore Empty
MesazhTitulli: Mariah Carey: Dua tė bėhem aktore   Mariah Carey: Dua tė bėhem aktore Icon_minitimeMon Apr 20 2009, 00:10

Mariah Carey: Dua tė bėhem aktore Mariahcarey

Pėr tė punuar nė Hollywood janė tė gatshėm tė bėjnė gjithēka , edhe tė shpėrngulen. Nė fakt, Mariah Carey po interesohet pėr tė blerė njė ndėr vilat mė tė shtrenjta nė botė. “Hollywoodscoop” shkruan se kėngėtarja ka qenė nė tratativa pėr tė blerė vilėn “Holmby Hills” qė kushton 125 milionė dollarė.
Por me sa duket, shtėpia qė disponon 15 dhoma dhe njė sasi tė madhe toke, nuk pėrmbush shijet e kėngėtares e cila po shikon pėr mundėsitė e blerjes sė njė ndėr vilat mė tė shtrenjta nė Kaliforni sepse do tė afirmohet si aktore.
New York-u ku jeton aktualisht me bashkėshortin Nick Cannon , ėshtė shumė larg reflektorėve tė Hollywoodit.

_________________
Mariah Carey: Dua tė bėhem aktore Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Mariah Carey: Dua tė bėhem aktore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: