Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 FoxNews zgjodhi Demi Moore-in si femrėn mė seksi nė botė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

FoxNews zgjodhi Demi Moore-in si femrėn mė seksi nė botė Empty
MesazhTitulli: FoxNews zgjodhi Demi Moore-in si femrėn mė seksi nė botė   FoxNews zgjodhi Demi Moore-in si femrėn mė seksi nė botė Icon_minitimeSat Dec 27 2008, 21:34

FoxNews zgjodhi Demi Moore-in si femrėn mė seksi nė botė Demi_moore1_300_400

FoxNews ka publikuar njė listė me 10 femrat mė seksi nė botė, nė tė cilėn vendin e parė e mban njė prej simboleve mė seksi tė kinemasė amerikane. Pavarėsisht 46 vjetėve qė ka, Demi Moore ka mposhtur gjithė konkurrentet pėr kėtė titull, duke treguar se trupi i saj ėshtė ende nė formė. Moore, nėnė e tri fėmijėve, ka mposhtur edhe 42 vjeēen Halle Berry, e cila ėshtė pozicionuar nė vendin e dytė nė listėn e 10 femrave mė seksi tė pėrpiluar nga FoxNews. Pas saj radhitet 41 vjeēja Faith Hill, e cila pėrcillet nga Salma Hayek nė vendin e katėrt. Vendin e pestė dhe tė gjashtė e mbajnė Cloris Leachman dhe Julia Roberts. Listėn e plotėsojnė Kristin Davis, Fran Drescher, Mariska Hargitay dhe Teri Hatcher.

_________________
FoxNews zgjodhi Demi Moore-in si femrėn mė seksi nė botė Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
FoxNews zgjodhi Demi Moore-in si femrėn mė seksi nė botė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: