Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Karolina Kurkova, femra me seksi ne bote

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Karolina Kurkova, femra me seksi ne bote Empty
MesazhTitulli: Karolina Kurkova, femra me seksi ne bote   Karolina Kurkova, femra me seksi ne bote Icon_minitimeTue Nov 25 2008, 15:19

Karolina Kurkova, femra me seksi ne bote 1227241607-Kurkoca

Karolina Kurkova, femra me seksi ne bote Modelja Karolina Kurkova eshte votuar si femra me seksi ne bote nga E! (Entertainment television), duke lene pas aktoret Angelina Jolie dhe Scarlett Johansson. Modelja ceke, e cilesuar nga revista “Forbes” si nje nga modelet me te paguara ne bote, eshte pasuar nga modelja izraelite Bar Rafaeli, ndersa Jolie eshte renditur vetem e treta.

_________________
Karolina Kurkova, femra me seksi ne bote Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Karolina Kurkova, femra me seksi ne bote
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: