Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 D.u.d.a. Feat. TiD & Monny - Shum t'gjon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

D.u.d.a. Feat. TiD & Monny - Shum t'gjon Empty
MesazhTitulli: D.u.d.a. Feat. TiD & Monny - Shum t'gjon   D.u.d.a. Feat. TiD & Monny - Shum t'gjon Icon_minitimeWed Mar 05 2008, 15:07

Haaaahaaaa sa fort te koka me vjedh ...sa fort me ba sene..ooh sa lezet

Ref 2X:
D.u.d.A
Hajdi kejt,hajdi kejt,hajdi kejt
Hajdi kejt,hajdi kejt,hajdi kejt
Hajdi kejt,hajdi kejt,hajdi kejt
hajdi,hajdi,hajdi,hajdi,hajdi kejt

D.u.d.A
Hajde ngima pak
se kom gjak shqiptari
kur e di qe jom double g
mu sum ha .... haha
si gota e kristalit
i dojm njerzt e malit
kush kqyr mu shty me neve
phuu familjen e balit
ti veq fol shka po don
na t'japum shka kerkon
double g jon kampion
edhe jon gjall te ton
ktu jon kur t'kish problemin
jem asi qe s'jemi
kullanėrs e llunakėrs
kejtve ju luj veni
na po punojm
e producentat s'jepin pare
se jem ..haha.. kahre
neper filma t'mdhaja
qe bajn huuu.. per mi mar knej
ooo nuk kan ven n'kit nej
jemi shum vet
kejt me shum stile n'veti
double g army si zjarmi
ikni se po vjen termeti
ku shak ju gjeti
veq me ni sen t'vjedht
mos harroni se gilani
osht me sss... i mjellt

Ref 2X:
D.u.d.A
Hajdi kejt,hajdi kejt,hajdi kejt
Hajdi kejt,hajdi kejt,hajdi kejt
Hajdi kejt,hajdi kejt,hajdi kejt
hajdi,hajdi,hajdi,hajdi,hajdi kejt

TiD
Jom e fort po shifet
menja kurr sum rritet
ata qe m'respektojn
i respektoj
jeten tem
per'her e ēmoj
kaniher ja nisi knoj
e filloj edhe mbaroj
s'kom koh per kullera e as per pedera
dal rri edhe knaqna
bashk me frajera
sjom pis , po jom miss
diqka prek ne farefis
me njonen dor e shkruj ni diss
me tjetren ngrehi kanabiss
shum t'drejt jon katunart
se hypi edhe n'lis
e kom vizen edhe baben
qe osht per'her me plis
kjo nuk prish pun kurgjo
se une apet jom miss
apet ta shkruj 1 diss
apet ngrehi kanabiss

Ref 2X:
D.u.d.A
Hajdi kejt,hajdi kejt,hajdi kejt
Hajdi kejt,hajdi kejt,hajdi kejt
Hajdi kejt,hajdi kejt,hajdi kejt
hajdi,hajdi,hajdi,hajdi,hajdi kejt

Monny
Shum i vogel jom kan
shum mir e maj ne men
kisha shum pare
qaq shum sa me ble ket ven
shka mos kum bo
mshka mos per venin tem
edhe kur kom ba keq
sen ska dit familja jem
m'falni edhe ju
qe ju kum ba shum her sherre
tash jon njerzit mas meje
me turli far lloj feje
nreje tash theje, mos flej ee
hajde bleje shka t'mujsh shti nshejee
apet n'ket' nej mos flej ee
hajde kejt tash apet theje
une e di qe ky sen shum pot mundon
une e di qe kt sen
osht kejt ka t'tranon
sun e menon
me pak sen e mbaron
kejt Tiranen me ket sen
qe je ka e ngon
e maron, e punon
nuk shkon, nuk gabon
e perfundon
jeten n'fund e jeton......

Ref 2X:
D.u.d.A
Hajdi kejt,hajdi kejt,hajdi kejt
Hajdi kejt,hajdi kejt,hajdi kejt
Hajdi kejt,hajdi kejt,hajdi kejt
hajdi,hajdi,hajdi,hajdi,hajdi kejt
Hooooow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
D.u.d.a. Feat. TiD & Monny - Shum t'gjon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: D-
Kėrce tek: