Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Genta feat. Geti -Krejt E Din

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Genta feat. Geti -Krejt E Din Empty
MesazhTitulli: Genta feat. Geti -Krejt E Din   Genta feat. Geti -Krejt E Din Icon_minitimeSun Jan 13 2008, 13:51

Genta]
Pak po ma thua ti
pak une vet e di
shkak e qe vi edhe une me ty

Pak krejt e kena prit
pak e hiq se kena dit
shkak edhe neve na ka nxit

ref:[2x]
Ti je ajo kush je ti e dina na
e qa ke bo krejt u pa
ket krejt e din


[Getti]
A thu kom faj qe jom i gjall prej natyres
jom i vetmi vec me 1 ngjyr te ftyres
je gat per madh me plot njerz vec 1 emer
njeri pa mushkri n'tana ant krejt zemer
zemer maje nmend un jom e vertera
me shkru per mu nuk ka fleta as gazeta
neper dit nje dit i bo qe se ke dit
e ki dit qe smun me m'ble
e ki dit qe smun me m'shit
kush jom une e kush je ti
cdo shqiptar e din kush e boni e kush rrin
kjo u pa cysh n'fillim
po flas me ven per krejt senet jo per 1sen
ktu osht e verteta e futja ti qe rren
un jom jasht nuk jom mrena aha ahhaa
ki ton e drejta jo rrena aha aha
bin senet neper ven aha aha
keq per ata qe skan ven ahhhaaaaaaaaaa


[Genta]
ref:2x
Ti je ajo kush je ti e dina na
e qa ke bo krejt u pa
ket krejt e din

[Getti]
RR- ta boj rrafsh kur je gabim
A-ambasadori karakterin tim
M-madheria jeme ska ven per fjal
UESH-une e boj shtet kjo ka me dal
DRIDHET-dridhet veni kur vjen mbreti
DRIDHET-dridhet toka prek termeti
DRIDHET-dridhet shteti prej s'lezeti
GGE-GENTA GETTI SHTET N'VETI


[Genta]
ref:3x
Ti je ajo kush je ti e dina na
e qa ke bo krejt u pa
ket krejt e din
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Genta feat. Geti -Krejt E Din
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: G-
Kėrce tek: