Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Tingulli 3nt feat. Elvana Gjata - Te 2

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Tingulli 3nt feat. Elvana Gjata - Te 2 Empty
MesazhTitulli: Tingulli 3nt feat. Elvana Gjata - Te 2   Tingulli 3nt feat. Elvana Gjata - Te 2 Icon_minitimeWed Feb 06 2008, 17:02

Geti:
Yeahh
Energy Records..
Baba Records..
E P A R

Elvana Gjata:
Nuk Jam Vetem
Mos Me Mundo, Ohh Bejbe
Mos Me Harro, Jam Me Ty
Te Dy
Nuk Jam Vetem (3006)
Mos Me Mundo, Ohh Bejbe
Mos Me Harro, Jam Me Ty
Te Dy
Nuk Jam Vetem

Geti:
Qikjo Esht Qajo, Elvana Gjata
Qe T'Pren Si Shpata Me Kam't E Gata
E Me Fun Te Shkurt
Po Mi Lidh Durt
Jo Jo Zemer
S'bon Me U N'gut
S'bon Me Mu Lut
S'bon Me Mu Cut
Une Ta Ha Zemren Se Jam I Smut
Ouuu Qysh Po Shkon Me Qit Sen
Ouuu Kush Po Knon Refren
A'Thu A Jam Gati A Jam Qaj Geti
A T'Kum Tha Zemer Qe Kom Met Ban Pervete
Nuk Goxon As Ti Se Edhe Ti Me Don
Nuk Prishet Lezeti Kur Ti E Perjeton
Po Bon, Normal Qe Bon Po Bon Bon
Shum Mire Po Shkon Si Vodka Me Limon
Si Zhdo Sen Tjeter Ma Serioz Se Me Seter
Zemer Ti S'ki Faj Une Jam (Ujk I Vjeter)

Elvana Gjata:
Nuk Jam Vetem
Mos Me Mundo, Ohh Bejbe (Yeah)
Mos Me Harro, Jam Me Ty (Ta Ta..)
Te dy (Ta Ta..)
Nuk Jam Vetem
Mos Me Mundo, Ohh Bejbe (Ha Ha)
Mos Me Harro, Jam Me Ty (Ghetto Gold In This Shiiiit)
Te Dy
Nuk Jam Vetem

Geti:
Yeah
Ti E Din Kush Um Don
Ti E Din Kush T'Ngon
Ti E Din Kush T'Don
Ti E Din Me Kan E Perjeton Zhdon Knaqsi
Ouuu Bejbi Shum Je Okej
Kur Un Po Knoj Ti Po Kcen
Kur Ti Po Knon Une Po Kcej
Hejj Me Mu Je Knej
Ski Kurgjo Anej Qka T'mungon Une T'gjej
Qka T'mungon Une T'gjej
Qka Shihet Un E Vrej
Qka S'bon Une Per Ty E Thej
Qka Kushton Per Ty E Blej
Ti Je Okej
Ti Ki Me Kon Knej

Elvana Gjata:
Nuk Jam Vetem
Mos Me Mundo, Ohh Bejbe
Mos Me Harro, Jam Me Ty
Te Dy
Oooou
Nuk Jam Vetem
Oooouu
(Ta Ta Ta..)

Geti:
Gjithqka Ndodh Gjithqka Bahet Kur Njeri Te Don
Ghithqka Arrin Gjithqka Mrrin Kur T'nimon Ni Agon (WTF)
Mikrofon Po Knonj Per Shum Zemra T'mira
Ketu Marrin Pjes Edhe Kosova E Shqipnija
Kjo Esht Thejsht Dhurat
Kjo Nuk Esht Lavdat
Ka Pas Per Ni Nat Edhe Per Afat T'gjat
Gjithmon I Njejti Gjithmon Jam Konim(WTF)
Jam Asi Njeri Qe Kqyr Ku Pe Shtin
E Edin Qysh Duhet
Me Ja Ba Hyzmetin
Nese Je Me Baben E Ki N'dor Edhe Shtetin
Dikan E Prek Shpata Dikan E Therr Thika
Kur Po Knon Elvana Po m'kujtohen Shum Qika
Krejt I Kom Zemra Cila Um Don Ma Shum
Une Rroki Shum Zemra Veq Me Ni Plum
Qes Ne Gjum E T'du Zhdo Her Ma Shum
Edhe Mos Harroni Se Na Jem Ni Dum(WTF)

Elvana Gjata:
Ooooo
Nuk Jam Vetem
Mos Me Mundo, Ohh Bejbe
Mos Me Harro, Jam Me Ty
Te Dy
Nuk Jam Vetem
Mos Me Mundo, Ohh Bejbe
Mos Me Harro, Jam Me Ty
Te Dy
Nuk Jam Vetem
Nuk Jam Vetem
Nuk Jam Vetem
Nuk Jam Vetem
Nuk Jam Vetem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Tingulli 3nt feat. Elvana Gjata - Te 2
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: T-
Kėrce tek: