Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Shpat Kasapi--Axhamiu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Shpat Kasapi--Axhamiu Empty
MesazhTitulli: Shpat Kasapi--Axhamiu   Shpat Kasapi--Axhamiu Icon_minitimeMon Jan 14 2008, 22:44

Sa Shumė I Ri Dhe Axhami, Mė Lodhi Vrapimi Pas Ty.
Veq Pėr Njė Fjalė Moj, Per Nje Dėshir. Mė Lodhe Moj Hiq Ske Mėshir.
Sa Shumė Tė Dua, Moj, Sa Tė Ėndrroj.
Sa Kpuca I Grisa Ti Njėsoj. Sa Net Pa Gjum E Ti Po Fle Rehat.
Po Ma Bėn Si Per Inat.

(Chorus)
Ndonse Jam Un Axhami, Mos Mendo Se Jam Femi. Me Ka Nana Djal Dukat,
Sa Shpejt Kam Me Ta Ba Mat. (Repeat Chorus)

Hajt, Se Krejt Ka Me Tu Kthy, Hajt Se Do T'lutesh Ti.
Unė Tė Kam Thėn, Ty Kam Me T'zan. Shtoset E Tua Lej Me Nje Ane.
Qan Ti Per Ty, O Moj, Po Thot Shoqėri. Mė Lodhe Po Ma Shton Merzin.
Sa Shumė Tė Dua Moj, Sa Tė Endrroj
Sa Kpuca I Grisa, Ti Njėsoj. Sa Netė Pa Gjumė E Ti Po Flen Rehat.
Po Ma Bėn Si Pėr Inat.

(Repeat Chorus 2Times)
Hajt, Se Krejt Ka Me T'u Kthy. Hajt Se Do T'lutesh Ti.
Ndose Jam Unė Axhami, Mos Mendo Se Jam Fėmi. Mė Ka Nana Djal Dukat.
Sa Shpejt Kam Me Ta Ba Mat. (Repeat)
Hajt, Se Krejt Ka Me Tu Kthy, Hajt Se Do T'lutesh Ti.(Repeat)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shpat Kasapi--Axhamiu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: S-
Kėrce tek: