Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Shpat Kasapi - Kush te ndau prej meje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 564
Age : 25
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Shpat Kasapi - Kush te ndau prej meje   Mon Feb 18 2008, 21:06

Mė ke thėne se asgjė nė kėt botė
prej meje stė ndan
por tani qė afėr stė kam
se di kush ka faj
qė mi le sytė me vaj


Kush tė ndau prej meje
kush tė mbushi mendjen
tė jetosh pa mua
me njė mijė plagė nė zemėr

Ditėn kur u nise
nė atė rrugė tė mėrgimit
pėr mua ish fundi
e pėr ty fillimi

Ndonjė ditė ndoshta do ta kuptosh
se nuk ishte e lehtė
ėshtė vėshtirė kur un jam kėtu
eh ti nė kurbet
kam njė mall qė mė vret


Kush tė ndau prej meje
kush tė mbushi mendjen
tė jetosh pa mua
me njė mijė plagė nė zemėr

Ditėn kur u nise
nė atė rrugė tė mėrgimit
pėr mua ish fundi
e pėr ty fillimi (2x)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Shpat Kasapi - Kush te ndau prej meje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kusari- Lila: Ja kush deshi tė mėvrasė, pazari pėr ekzekutimin tim u krye nė Gjakovė
» Kėnd prej politikanėve e sundon gruaja, kush e ka amvise e kush Miss? (Foto)
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpėton njė jetė
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: S-
Kėrce tek: