Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 shpat kasapi - valle kosovare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

shpat kasapi - valle kosovare Empty
MesazhTitulli: shpat kasapi - valle kosovare   shpat kasapi - valle kosovare Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 21:03

une mendoj
bashke t'jetojm
ma rrembeve shpirtin tim
nje jet e re
plot dashuri
sot kalom kjo beqari
ne do t'vallzojm
ne kete rini
dhe doli krushit ti ngrejm

je sikur zan
na kan zili
se martohemi ne te dy

REF:
hidhe vallen lulja ime
hidhen vallen ti
o moj sorkadhe
vallen, vallen SH Q I P E T A R E
nje beqar ke per te marr
pini fort u dahire
deri naten von gezimin ton
valle, valle K O S O V A R E
paska hije kjo dashurije
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
shpat kasapi - valle kosovare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: S-
Kėrce tek: