Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 shpat kasapi - luaj luaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

shpat kasapi - luaj luaj Empty
MesazhTitulli: shpat kasapi - luaj luaj   shpat kasapi - luaj luaj Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 21:05

dua te te them te dashiroj
afer teje ku qendroj
mos qaj
dua te te puth, te ledhatoj

ato buz ti shijoj
me mall

REF::
sa i dashuruar jam me ty
nuk besoj se ti e di
eja tash, eja tash te pres
luje luje ti at bel
se nga mendja nuk me del
nuk me del, nuk me del
me cmend

me dashuro
me ledhato
mbaje fjalen
moj e, e bukur ooo xx2

do te mbaj te fshet
un dashurin
dhe askush te mos e di
per ne te dy

do te jemi bash ne per gjithmon
le te thon oo c'ka te thon
me shijo oo

REF
__________________
Mengjesi sot eshte ndryshe
si nje premtim me vjem
bekuar eshte ky cast
qe tek ti me kthen

jam djegur sa nuk shuhem
zhgenjimit sot i ndruhem
veshtir te gjesh
tek mua pake shpres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
shpat kasapi - luaj luaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: S-
Kėrce tek: