Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Elita 5 - C`ka mka syri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 27
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Elita 5 - C`ka mka syri Empty
MesazhTitulli: Elita 5 - C`ka mka syri   Elita 5 - C`ka mka syri Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:26

Ē'ka mė ka syri qė m'loton
Oh dhimt' e zemrės s'un i mban
Dashnori mė ka harrue
Dhe me tjetrėn ėsht' pėrqafue
Prej trishtimit dashnin' ja kam fal
Tash po shkon me tjetėr kan'
(pėrsėritet)

A e din oj vajzė
Ē'ka je tuj veprue
A e din or djalė
Ē'ka je tuj veprue
Nė rini n'dhe don me m'ēue
Nė rini n'dhe don me m'ēue
Kujtimet e mia prapė
Prapė kam me i vazhdue
Beso more djalė
Pėr ty jam tuj kėndue

Kur del Pranvera
Lulet lulėzojne
Njė tufė lule
Te vorri t'mi ēojsh
Beso more djalė
Pėr ty jam tuj pushu
Prej trishtimit dashnin' ta kam fal
Tash po shkon me tjetėr kan'
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.endriti-14.tk/
 
Elita 5 - C`ka mka syri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: E-
Kėrce tek: