Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff.
Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeLatest imagesAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Nora Istrefi - Nuk e njoh Steven Schook

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gennti
Super Moderator
Super Moderator
gennti


Numri i postimeve : 71
Vendi : te shpija
Profesioni/Hobi : HacKer
Registration date : 01/01/2008

Nora Istrefi - Nuk e njoh Steven Schook Empty
MesazhTitulli: Nora Istrefi - Nuk e njoh Steven Schook   Nora Istrefi - Nuk e njoh Steven Schook Icon_minitimeMon Jan 14 2008, 21:23

Nora Istrefi - Nuk e njoh Steven Schook Nora-Istrefi-AD-1
Pas lajmit te publikuar nė ‘Blue tooth’ pėr ‘dobėsitė’ e zv.shefit tė UNMIK-ut Steven Schook ndaj ty kėngėtareve tė mirėnjohura kosovare, Jehona Sopi dhe Nora Istrefi vjen dhe reagimi i kėsaj tė fundit. ‘Jam ndier sė tepėrmi e revoltuar, e indinjuar dhe e prekur thellė kur mėsova pėrmes medias lajmin e ndėrlidhjes time me kėtė aferė. Ėshtė hera e parė qė po dėgjoj pėr kėtė si dhe pėr vetė kryeprotagonistin e kėsaj afere, z.Steven Schook. Duke mos u pajtuar me heshtjen karshi njė damkosje qė tentohet tė mė mėveshėt nė mėnyrė kaq tė padrejtė dhe pa asnjė mbulesė faktike, deklaroj botėrisht se ēfarėdo ndėrlidhje e emrit tim me aferėn e pėrfolur tė kėtij zyrtari tė UNMIK-ut, ėshtė njė gėnjeshtėr e kulluar, njė e pavėrtetė shumė e ulėt dhe njė shpifje me prapavijė tejet tendencioze kundėr personalitetit tim. Duke i kuptuar tė gjithat vetėm si insinuata pėr t`mė diskredituar, garantoj me tėrė qenien time se unė Nora Istrefi nuk kam qenė dhe nuk jam e pėrfshirė nė njė aferė tė tillė apo ēfarėdolloj afere tjetėr, madje as qė jam njohur ndonjėherė apo njihem me z.Steven Schook. Nuk kam patur asnjė njohuri pėrkitazi me kėtė aferė, e aq me pak ndonjė “lidhje personale” me kėtė zyrtar tė UNMIK-ut ose cilindo zyrtar a nėpunės ndėrkombėtar nė Kosovė.’- shprehet kėngėtarja Kosovare. Sipas saj duke qėndruar jashtė lidhjeve nė kėtė aferė gjithcka ėshtė njė gėnjeshtėr pa kuptim. ‘Pėrafėrsisht e di se kush qėndron prapa kėsaj fushate por kėtė gjė do tė pėrpiqem ta zbardh pėrmes rrugės ligjore. Do tė kėrkoj drejtėsi deri nė OKB’’ thekson ajo.
Kujtojmė se pas publikimit tė lajmit nė mediat kosovare reagimi i parė ka mbėrritur nga kėngėtarja Jehona Sopi e cila sikurse dhe Nora i ka quajtur tė gjitha akuzat si trillime tė pabaza.
Ndėrkaq raportet e fundit tė OKB-sė qė hetojnė zv.shefin e UNMIK-ut Steven Schook, kanė pohuar se i dyti i administratės ndėrkombėtare ka lidhje shumė tė afėrta me shumė kosovarė, e nder to edhe me kėngėtaret e njohura. Ėshtė pohuar se ai i ka pikė tė dobėt vajzat, ndėrkohė qė nė kryeqytetin kosovar, Schook njihet si njė “merakli” i femrave tė bukura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.peja-online.tk
 
Nora Istrefi - Nuk e njoh Steven Schook
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nora Istrefi - S'jam e jotja
» KAOS ft. Nora Istrefi - Mos Fol
» Nora Istrefi - Ma e Fort se Ti {2008}

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: