Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 ZANFINA ISMAILI SĖ SHPEJTI ME KĖNGĖ DHE VIDEOKLIP TĖ RI

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

ZANFINA ISMAILI SĖ SHPEJTI ME KĖNGĖ DHE VIDEOKLIP TĖ RI Empty
MesazhTitulli: ZANFINA ISMAILI SĖ SHPEJTI ME KĖNGĖ DHE VIDEOKLIP TĖ RI   ZANFINA ISMAILI SĖ SHPEJTI ME KĖNGĖ DHE VIDEOKLIP TĖ RI Icon_minitimeWed Jul 15 2009, 20:21

ZANFINA ISMAILI SĖ SHPEJTI ME KĖNGĖ DHE VIDEOKLIP TĖ RI Zanfina_ismajli_uhhh

Zanfina Ismajli ka pėrfunduar xhirimet e videoklipit mė tė ri. Pėr kėngėn e re, kėngėtarja e njohur, Ismaili, ka bashkėpunuar me Arsim Bunjakun, i cili ėshtė pėrkujdesur pėr tekstin dhe muzikėn, si dhe Valon Fetiun, i cili ka bėrė orkestrimin e kėngės. Mėsohet se kėnge e re e Zanfinės ėshtė ritmike. Kėngėtarja Zanfina Ismaili njihet pėr hite tė tilla, si: “As i fundit, as i pari”, “Partizani i vogėl”, “Nga 1 tek 10” dhe tė tjera.

_________________
ZANFINA ISMAILI SĖ SHPEJTI ME KĖNGĖ DHE VIDEOKLIP TĖ RI Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
ZANFINA ISMAILI SĖ SHPEJTI ME KĖNGĖ DHE VIDEOKLIP TĖ RI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: