Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Jennifer Aniston nė lidhje me Gerard Butler?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Jennifer Aniston nė lidhje me Gerard Butler? Empty
MesazhTitulli: Jennifer Aniston nė lidhje me Gerard Butler?   Jennifer Aniston nė lidhje me Gerard Butler? Icon_minitimeMon Apr 20 2009, 00:25

Jennifer Aniston nė lidhje me Gerard Butler? F.0419225709528_m

Jennifer Aniston ka harruar tashmė ish-tė dashurin e saj, rokerin John Mayer, dhe raportohet se ka filluar njė lidhje me aktorin skocez, Gerard Butler.
“Ata kishin njė pėrplasje nė Festivalin e Filmit nė Toronto vitin e kaluar, por e gjithė ajo u mbajt shumė e qetė. Tash Jennifer ėshtė sėrish e vetme, ajo nuk e mban tė fshehtė mė admirimin e saj“, ka thėnė burimi.

Aniston, 40-vjeēare, raportohet se ka kėrkuar nga Butler tė luajė krahas saj nė filmin e ri “Goree Girls”. Butler mė herėt ka pasur lidhje edhe me Cameron Diaz dhe Naomi Campbell.

_________________
Jennifer Aniston nė lidhje me Gerard Butler? Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Jennifer Aniston nė lidhje me Gerard Butler?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: