Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Rihanna e pėrqendruar nė tė ardhmen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Rihanna e pėrqendruar nė tė ardhmen Empty
MesazhTitulli: Rihanna e pėrqendruar nė tė ardhmen   Rihanna e pėrqendruar nė tė ardhmen Icon_minitimeMon Apr 20 2009, 00:23

Rihanna e pėrqendruar nė tė ardhmen Rihanna-206x300

Ylli i muzikės r’n’b, Rihanna, ka vendosur t’i lėrė prapa problemet qė kaloi me Chris Brown dhe tė ecė pėrpara. Kėngėtarja ėshtė parė shumė pak nė publik qė kur u sulmua dhunshėm nga i dashuri. Njė burim pranė saj tha se 21-vjeēarja dėshiron tė harrojė tė kaluarėn dhe tė shohė drejt sė ardhmes. “Ajo nuk po fshihet, por po pėrpiqet tė vėrė rregull nė jetėn e saj. Kjo do tė jetė e vėshtirė”, tha njė person pėr “People”. Pak kohė mė parė Rihanna u kthye sėrish me tė dashurin Brown, ndėrsa ky i fundit premtoi se nuk do tė jetė mė i dhunshėm.

_________________
Rihanna e pėrqendruar nė tė ardhmen Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Rihanna e pėrqendruar nė tė ardhmen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: