Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Leona Lewis, 1 milion paund per nje feste ditelindjeje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Leona Lewis, 1 milion paund per nje feste ditelindjeje Empty
MesazhTitulli: Leona Lewis, 1 milion paund per nje feste ditelindjeje   Leona Lewis, 1 milion paund per nje feste ditelindjeje Icon_minitimeMon Apr 20 2009, 00:21

Leona Lewis, 1 milion paund per nje feste ditelindjeje Leona-lewis

Nje miliarder e ka paguar me 1 milion paund kengetaren Leona Lewis, qe ajo te performoje ne festen e ditelindjes se vajzes se tij. Britanikja 23-vjecare kendoi shtate kenge perballe 200 pjesemarresve ne festen e 21-vjetorit te vajzes.
Ajo i kendoi se bijes se themeluesit te Phones4U, John Caudwell’s Libby, refrenin “Happy Birthday” dhe kendoi me te ne duet “Bleeding Love”. Leona nderpreu pushimet per te qene e pranishme ne festen ne Eccleshall.

Edhe pse ishte vendosur qe kengetarja te mos shfaqej ne koncert live deri vitin tjeter, pasi do te punonte per regjistrimin e albumit te saj te dyte, Lewis pranoi ftesen e miliarderit.

_________________
Leona Lewis, 1 milion paund per nje feste ditelindjeje Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Leona Lewis, 1 milion paund per nje feste ditelindjeje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: