Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Eminem: Muzika mė shpėtoi nga droga

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Eminem: Muzika mė shpėtoi nga droga Empty
MesazhTitulli: Eminem: Muzika mė shpėtoi nga droga   Eminem: Muzika mė shpėtoi nga droga Icon_minitimeSat Apr 18 2009, 13:59

Eminem: Muzika mė shpėtoi nga droga Eminem-150x150

Pas “Encore” (2004) heshtje. Ndonjė paparac kishte mundur ta fotografonte por kanė qenė tė pakta rastet kur ai ėshtė ekspozuar nė publik. Pas kaq vitesh, kėngėtari i njohur me emrin Eminem vjen me kėngėn mė tė re “We Made You” (nė tė cilėn ironizon edhe dashurinė prej lesbikesh tė Lindsi Lohan) dhe disku “Relapse” do tė dalė nė treg mė 19 maj.
“Gjatė kėsaj kohe kam qenė nė njė qendėr dizintoksimi, por nuk ia dola mbanė”,- ka pohuar reperi pėr revistėn “XXL”, - dhe kėshtu shkruajta kėngėt e kėtij disku pėr tė shpėtuar veten. Nė atė kohė nuk isha i gatshėm ta lija drogėn. Hyra dhe dola nga qenra e dizintoksimit pa asnjė rezultat dhe kėshtu mendova qė gjithė kohėn qė kisha nė dispozicion ta shfrytėzoja pėr tė krijuar kėngė tė reja. Kėshtu u zgjidh problemi im dhe nė tė njėjtėn kohė bėra diēka tė vlefshme. Albumi do tė dalė nė dy pjesė: e para do tė dalė mė 19 maj, ndėrsa pjesa e dytė do tė publikohet nė fund tė vitit. Kėnga “We Made You”, mendohet se nuk ka sjellė ndonjė risi pėrsa i pėrket teknikės sė pėrdorur edhe mė parė. Personazhet qė ironizohen nė kėtė krijim tė ri janė: Xhesika Simpson, Emi Uainhaus, ish-ēifti Lindsi Lohan dhe Samanta Ronson.

_________________
Eminem: Muzika mė shpėtoi nga droga Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Eminem: Muzika mė shpėtoi nga droga
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: