Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Harry Poter seria e re del nė korrik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Harry Poter seria e re del nė korrik Empty
MesazhTitulli: Harry Poter seria e re del nė korrik   Harry Poter seria e re del nė korrik Icon_minitimeSat Apr 18 2009, 13:57

Harry Poter seria e re del nė korrik _36705_harry_potter_calendar_photo-150x150

Kompania filmike Uorner Bros bėhet gati tė hedhė nė kinema serinė e rradhės tė filmit Herri Poter. “Harry Poter dhe princi gjakprishur” dėrgon magjistarin e ri pėr tė gjashtin vit me rradhė nė akademinė Hoguarts, ku mėson sekretet lidhur me tė shkuarėn e Lordit tė Errėt, Voldemort. Nė kėtė seri luajnė Ema Uatson dhe Robbie Koltrein, dy miqtė e Poter edhe nė seritė e mėparshme. Pritet qė filmi tė dalė nė kinematė botėrore mė 15 korrik. Seria e fundit e titulluar “Harry Poter dhe zbrazėtira boshe” do tė dalė nė kinematė botėrore nė korrik tė vitit 2011.

_________________
Harry Poter seria e re del nė korrik Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Harry Poter seria e re del nė korrik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: